Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rádi pékségben lévő szendvicse...

Rádi pékségben lévő szendvicsekben mi az a krém? Torma? Pl itt: www.radipekseg.hu/termekek/nagy/szendvics-02. jpg

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem torma, inkább valami 404 error.
2012. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D Nem tudom mi ez, de meg szeretném tudni, mert nagyon finom :D
2012. jún. 10. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Linkeld be rendesen, majd kiderítjük... vagy nem. :)
2012. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2012. jún. 10. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Közben megkerestem a honlapjukon, sejtem mire gondolsz, és azt is mi lehet.

Ha torma íze van, akkor szerintem ez sima klasszikus tormakrém lesz. Jó kemény bechamel-t kell főzni, kiülés után beleteszed a reszelt tormát simára kevered, habzsákból kinyomod.

2012. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincsen torma íze, nem olyan erős. De nem tudom, tojáskrémre gondoltam még, de ez sem lehet rossz amit írsz, mindenesetre meg fogom próbálni ;)
2012. jún. 10. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:

...esetleg majonéz alapú is lehet.

Ez esetben a majonézt kell jó keményre csinálni, pici tejszínnel lehet hígítani, de ne vidd túlzásba, mert elfolyósítja.

ha majonézes alapút akarsz, és fontos, hogy legyen tartása, akkor egy kis olvasztott aszpikot keverj bele, hűtsd le, és utána használd fel.

2012. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem tojáskrém, annak nem ilyen a színe (sárgább) és nem fognak 60 ft-os tojásból szendvicskrémet csinálni. :)
2012. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez majonézes ez nagyon finom lehet. De ha legközelebb a rádiban járok, már megkérdezem mi ez, mert nagyon megfogtak vele. Nagyon régen ettem ilyet, csak ma valahogy az eszembe jutott, és meg akarom csinálni, de akárkit kérdeztem itthon, senki nem tudja :) Köszönöm a tippeket:)
2012. jún. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!