Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány gyros-t tudtok egyszerre...

Hány gyros-t tudtok egyszerre megenni?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdem :) Én 7-et.

2012. jún. 5. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
forever alone
2012. jún. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó, de melyik gyrososnál? Némelyik akkorát árul mint a körmöm hegye.

Ha ott eszel meg hetet ahová én járok akkor az emberes. Én ott max 4-5-öt tudnék, összehasonlitásképp 8 mekis sajburgert könnyedén bevágok ha nagyon éhezem már, pedig nem is vagyok oda érte. És még rávágok egy liter tejet is simán, pedig nem vagyok kövér vagy ilyesmi (185cm/95kg).


Mekis sajtburgerből mennyit vágsz be?

2012. jún. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyszerre csak egyet tudok. :) Egymás után már több is menne,de nem akarom offolni a témát.
2012. jún. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát a kissebbekből 3-t is, az igazi szép nagyból 2 szerintem, bár még nem próbáltam :), 17/L
2012. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát a kissebbekből 3-t is, az igazi szép nagyból 2 szerintem, bár még nem próbáltam :), 17/L ja és vékony vagyok :(
2012. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7et??? sztem kettő a max nekem, de ahhoz nagyon nagyon éhesnek kell lennem
2012. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: Mekibe nem járok. Életemben 1-szer ettem hamburgert, nem ízlett.

Semmilyen más gyorskaját nem eszek, csak évente 2-3 alkalommal gyrost, de akkor sokat :D

2012. jún. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!