Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 9 decis fagyit egyszerre...

9 decis fagyit egyszerre megenni sok?

Figyelt kérdés
A minap filmezés közben megettem egyedül egy 9 decis fagyit,nagyon egészségtelen ennyit enni egyszerre? Kb a 3/4 részénél már elég volt de kezdett felolvadni és nem akartam visszatenni a mélyhűtőbe.
2012. máj. 25. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Csokisat bármikor.
2012. máj. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2012. máj. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a dobozosokkal, hogy az ember nem bírja abba hagyni:))na még egy, na még egy kanál,és már is úgy jár , mint Te:)

Nem lesz tőle semmi bajod, de egy pár napig spórolj a kalóriákkal. persze, csak, ha szükséges.

üdv.

2012. máj. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer a munkahelyre vittem be. Épp nem sok más kajám volt... fagyival akartam jól lakni, hát az kezdeti kanalazások jól estek, utána csak ettem, aztán úgy éreztem sok volt... aztán jó ideig nem ettem, csak még másnap a maradékot.
2012. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészségtelen, néha előfordulhat. Az lenne gáz, ha ezt minden nap eljátszanád. Én ritkán veszek fagyit, de akkor én is ilyen dobozosat veszek és általában meg is eszem egyszerre.
2012. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!