Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fokhagymából mennyit szabad...

Fokhagymából mennyit szabad megenni egyszerre?

Figyelt kérdés
176cm/55 kiló vagyok és bármit eszem, (kaja, vitaminok, béres-csepp) nem tudok semmit felszedni magamra. Amikor próbaképp fokhagymát ettem nyersen, utána éreztem, hogy belülről megindul valami, és el is értem a 60 kilót, de hát nem lehet állandóan fokhagymán élni. (Nyersen, mézbe tunkolva) volt hogy napi 3-at is simán megettem. A hasamban is egészen mást éreztem. Mi ennek az oka? Hogyan lehet hízni, természetesen izomra gondolok, és ne lógjon rajtam a gatya. Egyszerűen röhejes, hogy mindenhonnan csak a fogyókúrás marhaságok ömlenek. A vérnyomásom is 100 körüli, alacsony. Kávét ezért is szoktam inni, 2-3-at 1 nap, de most olvastam, hogy az meg pont fogyaszt. Lehet, hogy le kéne szoknom róla? Na az baromi nehéz lesz.

2012. márc. 28. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A fokhagyma egészséges, annyit lehet belőle enni amennyi jól esik de "(Nyersen, mézbe tunkolva)": Uhhh:D

Amúgy a fokhagyma elősegíti az emésztést, baktériumölő hatása van megbetegedéseknél, jót tesz a koleszterinnek és a magas vérnyomásnak(Azt nem tudom, hogy akkor ezzel csak adsz-e egy pofont az alacsony vérnyomásodnak).

Káve helyett próbáld ki az alacsony vérnyomásra a rozmaring illóolajjal való száraz inhallálást: Tegyél pár cseppet zsepire és lélegezd be, illetve sportolj.

2012. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor reggelente kávé helyett rozmaringgal kábítsam magam?

A fokhagyma mézbe való tunkolását tessék kipróbálni, nagyon jó!!!

2012. márc. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!