Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit fogyasszak hogy ne legyek...

Mit fogyasszak hogy ne legyek álmos?

Figyelt kérdés
Kávét, energiaitalt nem iszok, mert azok károsak. Milyen egyéb lehetőségek vannak ?
2012. jún. 5. 23:53
 1/8 Phoney ***** válasza:
A kávé pont a serkentő hatása miatt káros (mellesleg kisebb mennyiségben nem káros), szóval ennyi erővel inkább aludj. Nincsenek áloműző csodaszerek.
2012. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
cikória kávé, azt mondják egészséges. meg van egy másik fajta kávé, ami szintén nem rendes kávébabból készül csak nem jut eszembe a neve.
2012. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Zöld tea.
2012. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tea, kávé kis mennyiségben, ritkán nem káros. A koffein emeli a vérnyomást, arra figyelj.
2012. jún. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj ki a tiszta levegőre és mozgasd át magad. az álmosodó gk.vezetőknek is ezt ajánlják...
2012. jún. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor a kérdést feltetted, nem azon kellett volna gondolkodni, hogy egyél-igyál álmosság ellen, hanem lekapcsolni a gépet és elmenni aludni.
2012. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én ha sok zöldséget meg gyümölcsöt eszem akkor kevésbé vagyok álmos

egyébként nekem alacsony a vérnyomásom, szóval a sport, a sok folyadék és a friss ételekben lévő vitamin megteszi a hatását

plusz mivel sportolok (este szoktam futni menni vagy tornázok) el is álmosodom annyira hogy már 10kor ágyban vagyok, így kipihentebben ébredek :) az éjfél előtti órák nagyon sokat számítanak, arra is figyelj

2012. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szilvalekvárt tejjel és paradicsomlével :D, garantáltan nem fogsz aludni!


A viccet félretéve, tudtommal a fehérteának a legmagasabb a koffein tartalma a teák közül. De szerintem se árt meg ha alkalmanként megiszol egy-egy kávét.

2012. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!