Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lisztérzékenyek! Ha kukoricali...

Lisztérzékenyek! Ha kukoricalisztbe panírozom a husit, és úgy sütöm meg, akkor rántott husi szerű lesz?

Figyelt kérdés
Nemrég padlizsánt forgattam bele, és nem használtam tojást sem, mégis lett egy kis kéreg rajta, mintha hagyományos módon bundáztam volna, és így bejött. Vajon rántott húsnak jó lesz így?
2012. máj. 29. 15:05
 1/8 anonim válasza:
0%
Az egyik barátnőm kislánya lisztérzékeny. Liszt nélkül paníroz mindent (a húst is), én nem is vettem észre, hogy nincs a panírban liszt (szóval csak simán tojás és zsemlemorzsa).
2012. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barátom tesója is lisztérzékeny, anyukájuk is kukorica lisztbe szokta forgatni, szerintem nagyon fincsi, még én is szeretem úgy, sőt ő még tojás érzékeny is, szóval a husit beszórja delikáttal, állni hagyja és csak a kukoricalisztbe forgatja és úgy süti ki! Nekem ízlik!
2012. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az a zsemlemorzsa sem lehet lisztes , nem ???!!!!


(a kenyér/zsemle/kifli alapesetben búzalisztból van, nem ???!!!)

2012. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de kipróbálhatod az apróra tört kukorica reggeli pelyhet, ha azt egyébként fogyaszthatod.Én szoktam ilyen módon csirkemellett és combot rántani és nagyon finom,olyan mint a kfc-ben :)
2012. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, ezen a zsemlemorzsán én is meglepődtem, tudtommal az is lisztből kell, hogy készüljön
2012. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
meg is kérdeztem gyorsan...lehet kapni gluténmentes zsemlemorzsát!:) kukorica- és burgonylisztből készítik!
2012. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor bátran elkészítem.
2012. máj. 29. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy is csinálhatod, hogy kukoricaliszt, tojás és burgonyapehely :) Én nem szeretem a gluténmentes zsemlemorzsát, nem ízlik :(
2012. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!