Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyert már valaki "terméket" a...

Nyert már valaki "terméket" a Túró rudival?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 09:17
1 2
 11/16 anonim válasza:
Üdv. Nekem a volt angoltanárom nyert egy Mini Coopert egyszer a túrórudival pár éve. Még mindig meg van neki.
2012. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
barátnőmmel vettünk 2 óriás rudit, és az egyik pont nyert, persze csak egy kicsi rudit nyer, de azér örültünk neki :)
2012. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én is csak terméket nyertem, sokan játszanak a környezetemben, ezen kívül mást senki nem nyert. Ezek szerint más se. De ha ide beír valaki, hogy iPad-ot nyert, nos, az simán lehet Túrórudi dolgozó. Ez is a pr ügynökség feladata. De még ide nem értek.
2012. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előző jókat mondott. Több ismerősömnek is 50-60 feltöltött kódja van, ezen felül érdemes elolvasni rudisok fb oldalát, ott is sokat elárulnak a kommentek. Senki nem nyert még semmit, aki meg állítólag igen, az vagy nem válaszol, vagy hebeg habog. Kamu az egész valószínűleg. Annyi a jó benne, hogy max. kapsz másik rudit... azt is viszont szép magyar módjára rendezik le. Nekünk van 7db nyerő rudink, és se Fogarasi tecsóba, se a helyi spar-ba, se semelyik feltüntetett helyen nem cserélik be, se most, se 1 hónapja, soha. Fail Túrórudi.
2012. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az egyik osztálytársam nyert egy pendrive-ot, nagyon frankó, működik meg minden :D Irigylem is érte...
2012. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem olyan sokszor veszek túró rudit,de már vagy 15-ször nyertem "terméket",mert nálunk a beváltásnál is olyat adnak amivel minden 5. nyer.
2012. ápr. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!