Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A boltba hogy adhatnak el...

A boltba hogy adhatnak el romlott terméket és még azt is mondják hogy annak tényleg úgy kell kinéznie?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem fél kg velőt és elég fura állaga volt, nem voltam benne biztos hogy annak úgy kell kinéznie, de az eladó mondta h az olyan.Haza hoztam anyum kiborította egy tányérba, büdös volt és nyúlós, ragadt a tányérhoz.

Visszavittem, vissza adták a pénzt.

De úgy fel kavarodott a gyomrom, aztán már alig volt étvágyam.

És még ami friss-nek számított volna, amit a tálcára borítottak annak is ilyen volt az állaga.Ezek nem érzik, nem látják?


2011. júl. 7. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulság: húst és főleg velőt nem veszünk csak hentesnél.
2011. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy hogy? Hát így :D

Húst csak hentesnél, pláne amíg nem értesz hozzá biztosan!

2011. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"fura állaga volt, nem voltam benne biztos hogy annak úgy kell kinéznie" Hát ez az! Akkor miért vetted meg? Pont a velőt, ami annyira rizikós!?

De ugye nem utáltad meg végleg emiatt?

2011. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is jártunk így, az egyik auchanban vettünk szeletelt karajt. Itthon kibontottam, a felső szeletek szépek, az alsók szürkés-zöldek, ragadósak voltak. Ráadásul meg akarták magyarázni, hogy a vágáskor, a késtől szürkült el a hús és ez így normális. Harcolnom kellett az igazamért, de végül akkora ribilliót csaptunk, hogy visszaadták a pénzt.
2011. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A velőn azonnal látszik ha nem stimi!Ezt észre is vetted,csak elhitted a sódert!

Csak azt vedd meg ,ami neked is gusztusosnak tűnik!

2011. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bepróbálták. Eladták, de a vevő visszavitte. Ha nem vitted volna vissza, akkor röhögött volna magában, mert nem neki lett volna kára, hanem a "lusta" vevőnek.

Cél itt is a maximális haszon...

2011. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát teljesen nem ment el a kedvem tőle,...de azért undi volt
2011. júl. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!