Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran veszel chipset?...

Milyen gyakran veszel chipset? És melyik ízesítésű a kedvenced?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Semmikor nem veszek chipset. Jobb, ha te sem teszed.
2012. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha boltba megyek anyával szinte mindig azt vetetek...chio-hagymás tejfölös a kedvencem amúgy most is van itthon egy másfajta 2 csomaggal de régen ettem belőlük :) nem sűrűn eszek...de mindig van itthon :) te?
2012. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én ritkán veszek. Vagy 3 havonta 1x. Ritkábban 2x.

Szóval nem olyan, hogy unatkozok aztán megeszek egy zacskóval hanem amikor nagyon megkívánom.

Kedvencem meg a sós, paprikás és a hagymás - tejfölös.

2012. márc. 13. 16:24
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Kb félévente és a hagymás tejfölös.
2012. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, hát én már vagy tíz éve nem ettem... nem hiányzott egyáltalán, plusz igyekszem kerülni az ilyen mérgező ételeket. Viszont...most hétvégén valahogy mégis hazakerült három zacskó csipsz, kukoricachips és sima sajtos. Olyan finom volt, alig bírtam abbahagyni :D De ebből nem csinálok rendszert, elég volt most egy időre ennyi káros anyag :D

Am. mikor még ettem néha, gyerekkomban, nekem mindegyik ízlett, nem tudnék dönteni.

2012. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Évi párszor eszem chipset enni, utoljára talán szilveszterkor ettem, de általában akkor se én veszem, nálam a chips olyan társaságban evős, nem tudom elképzelni hogy veszek magamnak egy zacskóval és befalom. (csokiból már megy, azzal szoktam hasonlót :D) Amúgy a sajtos, meg a hagymás-tejfölös a kedvencem.
2012. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én kb hetente - kéthetente, mikor hogy. nagyon szeretem (tudom hogy káros). de nekem ha választanom kéne 2 tábla csoki, vagy egy zacsi chips közt, akkor is a chipset választanám. csak elég drága már ez is :S legtöbbet mostanában a fokhagymás bake rolls-bol eszem. de azért mértékkel. egyébként ha chips akkor csak sos (vagy tegneri sos) nagyon ritkán hagymás vagy paprikás.
2012. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
67%
Őszintén elmondom,szerintem a chips ételszemét,ezért nem is igazán eszek.
2012. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én hetente eszek

a kedvencem meg a Lay's fűszeres fokhagymás

annál jobb nincs!! (Y)

12/L

te mennyi idős vagy?? :D

2012. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egyszer külföldön ettem egy szárított zöldség mixet. édesburgonya meg ilyenek voltak benne, isteni volt.

itthon kb 1-2 havonta veszek, és nem szokta megélni a másnapot a felbontott zacskó.

2012. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!