Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki veszi meg a tescoban árult...

Ki veszi meg a tescoban árult több, mint 600 forintos chipset?

Figyelt kérdés
Simán ott van a normálárú chipsek között, négyféle is van belőle, azt hiszem, hogy egy fekete, egy fehér, egy piros meg egy zöld színű. Eszem megáll, de komolyan. Eladtak akár már egyet is vajon?
2011. nov. 23. 00:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, most jut eszembe, egy helyen láttam már 700 Ft körül is! És ugyanolyan méretű, mint egy normál chips, levegővel teli kis zacskó.
2011. nov. 23. 00:31
 2/15 anonim ***** válasza:
Cifrábbat is láthatsz, hogyha körülnézel. A dobozos csipszek között van 1500 Ft-os is, mellette pedig a 250 Ft-os ugyanolyan ízű, méretű, csak épp noname csipsz :p
2011. nov. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Mi a problémád ezzel? Ha te sokallod, hát ne vedd meg, nem kötelező.
2011. nov. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy nem tudom, hogy ezeket kinek gyártják. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy veszi-e egyáltalán ezeket valaki.
2011. nov. 23. 00:35
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Bizony. Ne kapj szívinfarktust, de még a negyedmillás táskákat, hetvenezres arckrémeket, százezer feletti sálakat is veszik, naponta, tucatjával (tudom, mert olyan helyen dolgozom).
2011. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
akad, aki megveszi. nyilván nem olyan tempóban kapkodják el, mint az akciósat vagy a sajátmárkásat, noname-verziót, de ezt is után kell tölteni, ergo fogy belőle. :/ :)
2011. nov. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetro ***** válasza:
24%
hát kapj a szívedhez, de én megveszem. 400 Ft egy szar chio is, 600 a Pringles, a kettő között meg ég és föld a különbség. nekem meg a 200 Ft pontosan sz@rt se számít, mert én egy igazi úr vagyok :D nem is értem mi a problémád.
2011. nov. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg ember gondolja úgy, hogy ami drágább, az minőség is és ezért többet ad ki érte. Amúgy megdöbbennél, ha tudnád, hogy ezt nem is feltétlenül a pénzes réteg csinálja. Nekünk nagyon sok ismerősünk van, akik alig jönnek ki egyik hónapról a másikra, mégis 3szor annyit költenek kajára, mint mi, mert hogy csak biot hajlandók venni, meg így úgy nevelt állatokból készült húst, ami persze lényegesen drágább. A lakbért/hitelt persze nem fizetik rendesen, de minőségi életet élnek. :D
2011. nov. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Ja , az ilyenekre mondják, hogy kint a valaga a gatyából, de azért rázza a rongyot...

inkább ennék "t-veljú" szärt, de legyen minden számlám kifizetve!

2011. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én sokféle chipset ettem már és csak a Chiot , Layset és a néhány tortillásat eszek meg a tesco gazdaságos chipsből ki van spórolva a fűszer és az íz olyan mintha ennéd a semmit.
2011. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!