Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki veszi meg a tescoban árult...

Ki veszi meg a tescoban árult több, mint 600 forintos chipset?

Figyelt kérdés
Simán ott van a normálárú chipsek között, négyféle is van belőle, azt hiszem, hogy egy fekete, egy fehér, egy piros meg egy zöld színű. Eszem megáll, de komolyan. Eladtak akár már egyet is vajon?
2011. nov. 23. 00:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok , annyit hozzátennék hogy a minőség igenis számít de nem mindig a legdrágább a legjobb viszont nem is a legolcsóbb lesz a legminőségibb az biztos.Akár akármit mond igenis más ízű a minőségi és a noname chips.Ezért eszek csak Chiot ha chipszezek.
2011. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, havonta kb. 5-600 ezret keres, ő pl. megveszi az ilyeneket. én a havi 120 ezres fizumból nem tudok ilyet venni, sokszor még Chiot sem...
2011. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nyilván van aki megveszi, nem csak szegények és középréteg el ebben az országban azért...mindenki maga dönti el mit engedhet meg magának és mit nem.
2011. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
51%

Mi nem eszünk ilyeneket szerencsére.

De igen vannak akik megveszik,mert akkor nem lennének a polcokon.aki minimálbérből él és gyerek is van annak jó az olcsóbb is.De inkább gyümölcsre költöm.

2011. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én pl csak Pringlest eszem, mert az ízlik..A chio sem jött be.. 600 ft körül van egy doboz, majdnem annyi van benne, mintha 2 csomag normális chipset vennék.. Nekem megéri. :)
2011. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!