Ha kicsit megpenészedett a sajt, de levagdosom róla a penészes oldalakat, akkor fogyasztható még?
Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 16:06
11/14 anonim válasza:
Ha már annyira elszaporodtak a penészgombák egy ételen, hogy látod a telepeket, akkor már az egész étel megfertőződött. Nem szabad már megenni az ilyen ételt!!!
12/14 anonim válasza:
Hát bizony nagy a szegénység....
13/14 A kérdező kommentje:
Nem a szegénységről van itt szó, egyszerűen csak nem mindenkit a pazarlásra neveltek...
2012. febr. 19. 11:00
14/14 anonim válasza:
Én úgy tudom (biológustól), hogy semmit sem szabad megenni, ami penészes, a penészmentes részt sem, mert lehetnek benne gombafonalak, KIVÉVE a sajtot, mert annak viszonylagosan tömény anyagán nem mennek át a fonalak.
Ezt egy nagyon okos biológus embertől hallottam, akinek megbízom a vélemyényében.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!