Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ballagáskor ciki lenne a...

Ballagáskor ciki lenne a műanyag tányér, pohár, stb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eggyátalán nem..nem kell mosogatni,praktikus..:)
2012. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vagy ilyen piaci nem túl szép porcelántányér? Mert megvenni negyven mély,lapos,süteményes tányért boltból elég húzós lenne, a piacon meg vannak 100Ft-ért, de nem valami szépek. Ha elmennétek egy ballagásra, és ilyen rózsás meg ilyesmi tányérok lennének, vagy esetleg műanyag tányérok, megmaradna bennetek, hogy fú, azon a ballagáson de ronda tányérok/de sz.r műanyag tányérok voltak, vagy csak én vagyok ennyire körülményes?

Az meg a másik, hogy poharak. Azt se nagyon lehet kapni valami olcsón, ami olcsó az meg vékony és könnyen törik.

2012. jan. 31. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen !!!
2012. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokfelé lehet tányért kölcsönözni, a papirtányérok igencsak furcsán hatnak, olyan, mintha az ünnepségre pizsamában mennél.
2012. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok..az én ballagásomra méreg drága készletet vettünk (120fő-re),rá 1 hónapra volt az unokateósmé neki műanyag tányér volt nemvolt sok külömbség..sőt sokkal jobb volt szerintem,annyira praktikus,nem kell mosogatni,meg stb..

szerintem jobb a műanyag mint a "piaci"...

2012. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Hol lehetne aránylag olcsón venni? A mély, lapos, sütis tányér 25-30-35.000Ft-ból ki kéne jönnie, mert még a 40-50 egyforma pohár is vagy 5-10.000Ft-ból.


Elosztva nem lenne ez olyan sok, mert öcsémnek két év múlva lesz, meg elraknánk a lagziba! :D

Nem nagyon csípjük az éttermet, pedig kevesebből kijönne egy ballagási menü étterembe, mint itt a kaját megcsinálni.

2012. jan. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!