Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, h az este...

Miért van az, h az este vásárolt kiflik már kopognak olyan szárazak? H lehet ilyet eladni?

Figyelt kérdés
sokszor csak este van időm beugrani pl a matchba, ahol nem elég h pofátlanul drágák a dolgok (28 ft a kifl, máshol 18), de rendesen kopogósra száradt, ha elkezdem felvágni szétesik, egy rendes szendvicset nem lehet belőle gyártani. H adhatnak el ilyet? Mitől ilyen a reggeli sütés?(már ha reggeli....)
2011. nov. 13. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Napközben megszárad. nem elég nagy a forgalom, és rajtuk marad. Van olyan bolt (persze kisebb), ahol becsomagolják a megmaradt zsemlét, kiflit, hogy ne száradjon ki. Nagyobb üzeletekben ezt nem lehet. Max beírhatsz a vásárlók könyvébe...
2011. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem hasznalnak sutoport. Azert esik szejjel mar estere.
2011. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Függ,hogy ki gyártja,milyen fajta,milyen helyen tárolják,mikor van szállítás,ha reggeli az áru azt még előző éjszaka sütik,ha délutáni azt délelőtt.Függ,hogy fagyasztott termék e,vagy friss.HA nagyon száraz,picit mikrózd meg esetleg.Friss ropogós a sütéstől kb4-5óra utána elkezd száradni.
2011. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert fel van fújva, meg mindenféle műanyag van benne, az ízén is érezni, csak már mindenki megszokta, de ha egy hétig csak házi kenyeret eszel, utána megint bolti kiflit, érezhető lesz a különbség.
2011. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na látod,ezt én sem értem. ha itthon sütök kiflit és kinthagyom nejlon meg minden csomagolás nélkül,akkor sem lesz fél-egy nap múlva ilyen állagú..

én arra tippelek,hogy mivel minél olcsóbban szeretnék kihozni a sütést,hogy minél több hasznuk legyen rajta ,silány minőségű alapanyagokat használnak

2011. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, én is így gondolom, ráadásul a bolti kifliből simán megeszem 5-6 darabot, a háziból meg elég egy, hogy jól lakjak.
2011. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!