Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a hagymaszagot...

Hogyan tudom a hagymaszagot eltüntetni a lakásból?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, komoly probléma ez nekem. Ritkán használok hagymát, gondolom nem különleges dolog, más is lehet így, mert egyszerűen undorodom a szagától. Olyan lakásban lakom, ahol az alattam levő lakásból felszáll minden kajaszag, egy nyitott beltéri lépcsőn. Én hiába szellőztetek, ez undorító szag beissza magát (nem mindig , időnként) és hiába szellőztetek, (már most is szétfagyok) hiába teszek ecetes vizet egy pohárba (állítólag segít) füstölőt használok, és minden bigyót és mégis olyan büdös van, mint egy nagyüzemi konyhában. Van erre valami megoldás?? Komoly a kérdés, hasonló választ várok, ökörségekkel légyszíves ne terheljetek!! Köszi!!
2011. okt. 17. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
A szarnak van szaga. Én imádom a hagymát, finom és egészséges. Nem is tudnék meglenni nélküle, én szeretem az illatát mert valami finom dolognak a kezdete.
2011. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A beltéri lépcsőre tegyél ajtót.
2011. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van ajtó. Ablak nincs ahol kimenne ez a bűz. Beszivárog, és undorodom. Beszívja a ruhám, a kárpit, minden. Komolyan utálom, a frász kerülget, amikor pirítja a hagymát , és feljön ez a megpirított rettenet.
2011. okt. 17. 22:28
 4/14 A kérdező kommentje:
ÉS tényleg nem viccnek szánom, (tudom sokan annak vélhetik) valóban, fizikailag rossz lesz a közérzetem, nem véletlen utálom. Ezért nem is csinálok sűrűn olyat amibe kell tenni. Nem tehetek róla. Tényleg szükségem van valami okos praktikára, háziasszonyoktól. Az alattam lakó se tehet róla, de mégsem jó ez nekem így. Iszonyú.
2011. okt. 17. 22:30
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Elhiszem, hogy nem tetszik, de szerintem itt kb. mindenki örülne, ha nem mondanál rosszat a hagymáról.
2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy ki örülne, az nem érdekel. Feltételezem, a fórum azért jött létre, hogy segítsen annak, aki tanácsot kér. Hanem tud segíteni, akkor ne olvassa. A recept egyszerű. Ez meg az Én véleményem.
2011. okt. 17. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
A recept egyszerű; ilyen hozzáállás mellett senki nem fog neked segíteni ;)
2011. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Milyen hozzállás? Nem azt kértem, hogy szerettesd meg a hagymát, ha egyszer nem akarom. A szagát szeretném eltüntetni. Erre irányult a kérdés, nem arra, hogy arról agitáljon valaki, hogy szeressem, mert tök, jó és finom. Én is tudom. Az eszemmel. De gyakorlatilag a hányás kerülget, mert ez nem friss hagymaszag, hanem napközben felszállt kiűzhetetlen szag. És ez valóban szag. Erre szeretnék megoldást. Nem másra. Illetve tanácsot, praktikát.
2011. okt. 17. 22:43
 9/14 anonim ***** válasza:

A megoldás:

SZELLŐZTETÉS

2011. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van egy jobb fajta füstölő fekete, lapos dobozban van, pár másodpercig égetem és sokáig nagyon jó illat marad a lakásban, én is ezt használom amikor én főzök, vagy a szomszédtól árad be a kajaszag, plusz van két sómécsesem, amibe illatgyertyát égetek, ez is viszi a szagokat, vizes szivacs is jó állítólag, valamint vegyél az ajtódra és ablakodra szigetelőt, hogy jobban záródjon és akkor kevesebb szag árad be.
2011. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!