Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért eszünk köretet?

Miért eszünk köretet?

Figyelt kérdés
Miért nem köret nélkül esszük a húst? A legtöbb köret nagyon hizlal, tiszta szénhidrát. De akkor miért is eszünk köretet?
2011. aug. 27. 12:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én egyes köreteket (krumplipüré, krokett, tócsni, nokedli) jobban szeretek, mint magát a húst...Egyébként csak hússal nem is lehet jól lakni (hacsak nem több kilót eszel meg...)
2011. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Hát érdeke,s köret nélkül 200 g hússal is jól lakok :)

Nem a szénhidráttól laksz jól (vagyis 1-2 órára eltelít, utána leesik a vércukor-szint, jön az éhség..)

2011. aug. 27. 15:15
 23/26 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy lassan vagy gyorsan felszívodó szénhidrátot eszel mellé! Én viszont nem lakok jól 200 gr hússal :D
2011. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Huhh! 200 gr hússal körettel együtt sem lakok jól. :D
2011. aug. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
15:15: igen, de a jobb fajta szénhidrátnál ez nem így működik! Nem egy féle van ám!
2011. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A köret felszívja a zsírt? Miért kéne felszívni bárminek is a zsírt, ha egyszer űgyis megemésztjük? :P Nekem momentán a zsírral semmi bajom, csak a szénhidráttal, de nem a zöldségekkel, hanem a kérdező által említett krumplival, rízzsel, kukoricával, gabonákkal...
2011. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!