Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen vacsit készíthetnék a...

Milyen vacsit készíthetnék a barátnőmnek meglepetésképp?

Figyelt kérdés
Valami egyszerű, de finomat szeretnék készíteni, de nem sok ötletem van. Milyen ételt lehetne készíteni? Várom az ötleteket!:)
2011. jún. 28. 22:55
 1/6 anonim válasza:
54%

Remélem nem ma vacsira akarod. :D


Spagetti, rántotta, ha van a fagyasztóban valami amit kisüthetsz az is jó. Mi van otthon? Először azt kéne tudnunk.

2011. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus válasza:
ha abszolút nem tudsz főzni, akkor nehéz dolgokkal ne próbálkozz inkább. bolognait pl. nem lehet elrontani, rengeteg receptet találsz a neten.
2011. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnapután estére akarom:) Szol még van két napom a hozzávalók beszerzéséhez. Én is spagettire gondoltam először.
2011. jún. 28. 23:00
 4/6 anonim válasza:
Sima bolognai szósz helyett csináld valami más szósszal a tésztát, sajtos-sonkásra vagy ilyesmi, Nézz körül a neten, vannak egyszerűek de különlegesek.
2011. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tejsavót is tegyél bele! úgy kumiszos igazán!
2011. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
attól függ mit szeret, ha romantukus estére gondlsz, ne spagettit, v is ez az én véleményem, mert za ide-oda kenődik, és oda kell h figyejen arra h össze kente e a száját(v is a nők mindig odafigyelnek rá) inkább vmi egyszerűbb és ha vacsi akkor könnyű ételt. meg tudakold meg ha még nemtudod h mi a kedvence, az előny lenne sztem :)
2011. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!