Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni csilis Milkát?...

Hol lehet kapni csilis Milkát? Sehol sem szoktam már látni. Tudom, hogy limitált kiadás, de valahol csak lehet kapni még.

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már sehol.
2011. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csilis milka? nem is láttam olyat..

Már csokimárkákból van csilis, az nem jó? szerintem még jobb..

2011. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz, próbáld a Lindt chilis csokit, az az igazi :)
2011. jún. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából anyukámnak kéne mert azt nagyon szerette, és mindenhol keresi.. neki csak ez ízlett csilis csokiból mert nem szereti az étcsokit és az összes többi csilis csoki értcsokis..:/
2011. jún. 7. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mert az az igazi csokoládé :) és egészségesebb is.
2011. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egészségesebb, de sajnos keserű, és ezért számomra is és anyukám számára is ehetetlen az étcsoki..:/
2011. jún. 8. 19:54
 7/7 anonim válasza:
Én speciel az étcsokoládét szeretem jobban, jobb az íze, keserűbb, de nem annyira hogy rossz legyen :D a 70%-s a normális, annál több, na azok a keserűek :D
2011. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!