Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni, vagy szedni...

Hol tudnék venni, vagy szedni bodzát?

Figyelt kérdés

Üdv! Ivólevet szeretnék csinálni bodzából, de sajnos nem tudom hol vehetnék, illetve szedhetnék. Jobban mondva tudom, hogy Rákospalotánál (budapesti vagyok) van rengeteg bodza, de nekem nem elég tiszta a levegő (ott van a közelben a szemétégető, plusz út mellett van a bokor).

Nincs autóm, és belvárosi vagyok, tehát csak tömegközlekedés+vonat áll rendelkezésemre. Valakinek valami tipp?:)


2011. jún. 3. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit későn jutott eszedbe, már elvirágzik, én szerdán szedtem és már akkor eléggé el volt nyílva. egyébként hogy hol, azt nem tudom, szerencsére én falun lakom, csak ki kell menni a kert végi földes útra.
2011. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Sztojka-család tudna erről pontos információval szolgálni.
2011. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézz ki egy közeli falut, szállj fel egy vonatra, majd sétálj ki a határba.

Pl. Erdőkertes, de ez 2*600ft.

Vagy menj a budai hegyekbe!

2011. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

menj hegy északi oldalára, ott hűvösebb van, ott egy héttel később nyílik. Vagy tatára, ott mindig hideg van,ott is később nyílik.


Kéne neked egy bicikli. Esetleg kölcsön? Azzal lehet bodzabokrot találni.

2011. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most már elvirágzott ilyenkor már nem jó.Meg kell várni míg beérik és akkor lekvárt lehet főzni belőle.
2011. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos már elvirágzott. Két-három héttel hamarabb kellett volna. (én is innék egy pohárral, jégkockával)
2011. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, ment a zöld kéz:) Akkor sajnos már csak jövőre ihatunk:S
2011. jún. 4. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:
van még bodzavirág, ma is láűttam Écsen. Hűvösebb helyen keresd. Délen hamarabb elvirágzott biztos vag yvé
2011. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szombaton piacon érdemes körülnézned.
2011. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. jún. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!