Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonalds, Burger King vagy KFC?

McDonalds, Burger King vagy KFC?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a finomabb és melyik éri meg árban illetve adagban?
2011. jún. 1. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Meki
2011. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Valaki írta, hogy nem ízlik neki a burgeres krumpli. Minden BK-ben megállapítottam, hogy olyan a krumplijuk, mintha petróleumban sült volna...
2011. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
én mindig mekibe járok mer az van hozzám a legközelebb a kfc azér is jó mer kaphatok ott husokat a burger king meg azér mer valami ott olcsóbb mint a mekibe ugyhogy nekem mind bejön
2011. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

KFC-ben még nem voltam.

Meki meg BK között meg nem tudom...Mind2ben van valami finom. Mekiben a sajtburger sültkrumplival a legjobb, BK-ban meg az epres-kekszes BKOOL. nyamiii

De mostmár nem vagyok annyira oda a mekiért, bk-ért, régebben nagyon imádtam, mostanában akkor már inkább egy rendes hamburger valahol máshol.

2011. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem. ;)
2011. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Jack in the box ;)
2011. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!