Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől lehet gyorsan és sokat...

Mitől lehet gyorsan és sokat hízni?

Figyelt kérdés
de tartós is legyen
2011. máj. 3. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
alapvetően nem, csak párosítva pl a nutellás kenyérrel :) meg nem 1,5ös tej, és cukros kakaó nem a natúr
2011. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Nem az a lényeg mit eszel csak legyen jó zsíros-cukros.

szalonna ,kolbász ,tojás, tészta ,csoki ,ropi ,kóla kisrum.

2011. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Egyik előzőnek: a WoW nem a legjobb, engem lefogyasztott, amikor játszottam vele, mert gyakran egész nap fel se keltem előle, még enni se, és nem éreztem éhséget :)))


Amúgy válasz a kérdésre: Ne tömd magad szántszándékkal egészségtelen és transzzsírokkal teli kajákkal, mert csak szívbajaid lesznek, magas vérnyomásod, koleszterined és cukorbetegséged...


Inkább minden étkezésnél, amikor amúgy abbahagynád, még vegyél egy kisebb adagot ( magyarul repetázz:) ha szükséges és később van hozzá kedved, növeld az adagot. Ez mindenképpen kíméletesebb és egészségesebb módja a súly mértékletes felszedésének, mint az hogy nassolj össze mindent.

2011. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek !!!!!!!

1 hét múlva írom az eredményeket

2011. máj. 4. 19:51
 15/16 anonim ***** válasza:

habos kakaó, teljes tejből(legalább 3,6, vagy több)

madártej, péksütik, sok gyümölcs, hoyg egészséges legyél, és legyen étvágyad, sok igazi leves, hogy egészséges legyél, és legyen étvágyad, sok mozgás a friss levegőn, hogy egészséges legyél, és legyen étvágyad - és sok alvás, pihenés, hogy kössön a hájad.Húsleves tésztával zöldségekkel+Sült tarja tepsis krumplival+savanyúság+házi krémes

borsóleves+tejfölös csirkepaprikás galuskával+öntött saláta+krémes piskóta

Palócleves+lekváros bukta

gulyásleves+rakott palacsinta


Nme kell zsírtól csöpögő ételeket enni, az csak elveszi az étvágyad.

Te attól hízol, amitől más fogy: élj egészségesen! Ha megkap mindent a tested: ételt, pihenést, mozgást, nepot, levegőt - akkor beáll normál szintre. A kövér lefogy, a sovány meghízik.

Sok mozgás, sok pihenés, kevés stressz - elegendő vitamin, ásványi anyag, szénhidrát, fehérje.

Gyakran egyél keveset, sok gyümölcsöt, igyál elegendőt, de ne evés helyett. 100%-os leveket.

2011. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nepot=napot
2011. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!