Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy hogy...

Észrevettétek, hogy hogy elrontották az Activia joghurtokat?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egyet. Meggy mintás volt a címkéje, de nem írták rá, hogy meggyes, csak azt, hogy krémes. Meg nem volt olyan finom sűrű, és gyümölcsdarabos, mint amilyen volt, hanem csak lötty volt, fél szem meggyel... :/

Nem is veszek többé! Azért száz, vagy száz valahány forintért már minőséget várna el az ember...


2011. ápr. 19. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak ezt. Figyeljétek meg, hogy minden termékkel ez a helyzet. Kidobnak valamit a piacra, megszereted és látod, hogy rajta van az "új" "még finomabb" felirat. Na az esetek többségében iszonyatosan rossz lesz. Nem is veszek többet. Nagyon kevés kivétel van, amikor tényleg jobb lesz.
2011. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én már Milkát meg Boci csokit sem veszek, mert nem olyan mint régen. Ugyan ez van a Milka/Mizo termékekkel is.

Például egy noname sajt is jobb már mint a Mizo.

2011. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Milli/Mizo
2011. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint az a Milli mia túróvarázs :S:Saz is Borzalmas
2011. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Én a múltkor vetten danone natúr joghurtot és kefír volt benne.Joghurt volt ráírva,és a szav ideje még soká járt volna le.
2011. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is vettem natúr activiát, kicsit más volt a csomagolása, és nem volt romlott de ugy állt egy darabban az egész mint a 20%os tejföl:S és az íze is kicsit más volt :S
2011. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem.. vaníliás vagy rostos, vagy aloe verás activiát szoktam venni, de szerintem azok finomak. Meg a többi joghurtnál sem vettem észre hogy rosszabb lett volna, mostanában egyik kajánál sem amúgy...
2011. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:03


Szerintem te még a régi edísönt kóstoltad.

Az újat én is csak tegnap láttam először, pedig sűrűn járok a joghurtok felé a boltban...

2011. ápr. 19. 09:06
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Ez legyen a legkisebb bajod! Az összetételét olvastad már? Egy halom szemét van benne.

Meggyes joghurtot akarsz? Veszel fagyasztott meggyet meg natúr joghurtot (nem Danone-t, hanem valami normálisat - olcsóbban!, a natúr görög a legjobb), teszel bele mézet meg felolvasztott, összedarabolt/turmixolt meggyet, és olyan joghurtot kapsz, amit még nem láttál.

Mindenféle gyümölccsel működik, málnával, eperrel is. Ha a baracokba fahéjat teszel, még jobb.

2011. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy így spórolnak...valamiből hozniuk kell a forgalmat, és megtéríteni a kirótt adóterheket.

Én a görögöt szeretem, az még nem változott. Egyelőre...


Üdv!

2011. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!