Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szereted a joghurtokat?

Szereted a joghurtokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyek a kedvenceid?
2010. máj. 19. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeretem, nekem a rostos activia a kedvencem.

2010. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a joghurtokat.

pl:

Jogobella: kiwi, eper, meggy, ananászos

Danone görög joghurt: eper, keksz

Könnyű és finom: epertorta, görögdinnye, citrom...

És még sorolhatnám!

:)

Elég kevés van amelyiket nem eszem meg. Még az olcsóbbakat is szeretem. :)

17/L

2010. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a joghurtokat. Pl. Actimel, Könnyű és finomból bármelyik, Krémtúró. Jogobella szinte mindegyik és az olcsóbbak is finomak.
2010. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még írjatok, kíváncsi vagyok melyek a legnépszerűbb joghurtok,desszertek.

Én szinte joghurt függő vagyok. Úgy értve,hogy ha bemegyek egy boltba muszáj vennem legalább egyet :)


Én ezeket szeretem nagyon:

- Danone Fantasia (eper. Erdei gyümölcsöset még nem ettem, de az lesz a köv. :) )

- Jogobella (banán, eper, málna, meggy). Ezekben van véleményem szerint a legtöbb gyümölcsdarabka.

- olcsóbbak közül: Szívecske.

Krémtúrót is nagyon szeretem.


20/L

2010. máj. 19. 13:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Jah és pár napja ettem Jogobella müzlit, epreset. Na az még isteni volt!
2010. máj. 19. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
A natúrt nem csak a gyümölcsjoghurtokat, de jobban kedvelem a joghurnál a kefírt. A gyümölcsösök közül az őszibarckosat szeretem a legjobban. A márka sem mindeg, leginkább danone-t veszek.
2010. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a joghurtot, de három napig ugyanazt az ízt, már nem eszem meg, mert az nekem egyhangú. Amúgy nagyon ritkán veszek joghurtot, inkább natúrt, és magam teszek bele gyümölcsöt.
2010. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Natúr, aztán vagy magában eszem, vagy teszek bele gyümölcsöt, müzlit, kakaót, fahéjat, mézet, túrót stb.
2010. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem a natúr a kedvencem, a gyümiseket nem szeretem a gyümölcsdarabok miatt.De megeszem még a sztracsatellásat, a könnyű és finom-os madártejes pedig szerintem a mostani legjobb!:D
2010. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én joghurtfüggő vagyok, a kedvencem a barackos, dinnyés
2010. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!