Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kinek van még gusztusa a...

Kinek van még gusztusa a mostani parizerekhez, virslikhez, egyéb felvágottakhoz? Egyik undormányosabb, mint a másik. Meg meritek enni?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban irtó finomak voltak ezek a dolgok, de most ha rágondolok is hányingerem van...
2011. ápr. 1. 14:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg merem enni és szeretem is, bár tudom, mik vannak bennük. A májkrémet is szeretem.
2011. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az uramnak! Ő párizsin kívül más szalámit, felvágottat nagyon ritkán eszik. Nálunk mindig van a hűtőbe párizsi. Van úgy hogy csak úgy magába eszi, levág egy 5 cm vastag darabot és azt eszi.
2011. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Virsliből bécsit szoktam venni, párizsiból meg borjút vagy marhát, azok jobbannak tűnnek ízre és állagra is! Amúgy igazad van, elég sok undorító van köztük. Pl. a Sága sajtos füstölt párizsi is recsegős, majdnem elhánytam magam tőle, pedig nem tartozik a legolcsóbb kategóriába. (Mondjuk drágának sem drága). A tescós virslit meg max. kóbor kutyának adnám, még tapasztalatlanként volt hozzá "szerencsém".
2011. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem a párizsit,a Sága füstölt pulykapárizsija nagyon nagyon finom.A Zimbó virslit is szeretem,és a Sága fűszeres pulyka kenőmájast is imádom.Ekel nagyon finomak,próbáld ki!Azt a nagyon olcsó virsliket és párizsikat Én sem eszem meg,az ízük,hát..
2011. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ekel=ezek
2011. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb sz*rokat én se eszem meg de mivel szegénység van nem lehet költekezni.
2011. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem gusztus kérdése hanem pénztárcáé.


Bármilyen hihetetlen számodra, sokan nem azért eszik a legolcsóbb és legsz@r@bb kajákat mert szeretik, hanem mert örülnek hogy legalább erre futja.

2011. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Van, amelyik még egész finom, sőt nagyon finomak is vannak köztük, csak azok drágák. Az olcsóbbaknak az íze is olyan sajnos, pl. az olcsó virsli íze, állaga szerintem kifejezetten gusztustalan. Ezért inkább eszem mást, mert drágábbra ritkán van pénz.
2011. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

én szeretem az olcsó párizsit

de a legolcsóbb virslit mi max macskának veszünk mert annyira gusztustalan büdös szaga van

2011. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a tv-ben a hústermelők valamilyen szövetségének elnöke mondta, hogy (az idézet nem szószerinti) nem lehet olyan hústartalmú terméket előállítani, ami 300 Ft/kg-os árú (ha a hús kilója 800 ft-tól kezdődik).

Éppen ezért csak a pick-et és a ságát részesítem előnyben a virsli és krinolin esetében. Párizsit nem veszek, de májkrémet igen. Ez a régi délhús, ami mostantól már szintén pick.

2011. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!