Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen reggelit visznek a...

Milyen reggelit visznek a gyerekeitek suliba?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ti csomagoltok szendvicset,pénzt adtok nekik büfére vagy boltba vesztek/vesznek?

Csak egyszerű kíváncsiságból! :)


2011. jan. 18. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,kihagytam,hogy általában gyümölcslevet viszek suliba:D
2011. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nincs gyerekem, de mi így csináltuk... :)


ált. iskola alsó tagozatában mindig kaptunk tízórait, ezért nem vittem semmit. otthon előtte ettem egy almát, fél karéj vajas kenyeret.

felsőben csináltunk otthon szendvicset (zsömle vagy kifli, májkrémmel vagy vaj és szalámi, sajt, paprika, valamilyen vajkrém). vagy vettünk olyan zacskós croissantot, esetleg iskolába menet (anyum ott tanított) vettünk pogácsát, péksüteményt esetleg egy félliteres dobozos kakaót.

középsuliban szinte sosem reggeliztem (tudom, kellene, kellett volna). magam csináltam a szendvicsemet reggel, vagy ha előbb ment el a családból valaki, nekem meg első órám lyukas volt és még aludtam, nekem is csinált tízórait. ez ált. két fél karéj kenyér vajjal, paprikás szalámival vagy parizerrel, benne egy szelet paprika, néha főtt tojás. elég szegényes, rá is untam hamar a paprikás szalámira.

ha előző este nagyüzemben gyártottunk melegszendvicset, a maradékot vittem másnap tízóraira, egy-két darabot.


most egyetem miatt úgy szoktam, hogy bőségesen reggelizek, majd viszek egy almát, zsömleszendvicset. de rászoktam, hogy van nálam egy kanál, kis üvegben méz/lekvár, és esetleg veszek egy zsömlét/kiflit vagy joghurtot hozzá. és megeszem, ahol tudom.


19/L

2011. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én magamnak csinálok kaját, anya néha ad pénzt. Egyszer már az öcsém is csinált nekem, de én többször neki.
2011. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!