Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen reggelit visznek a...

Milyen reggelit visznek a gyerekeitek suliba?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ti csomagoltok szendvicset,pénzt adtok nekik büfére vagy boltba vesztek/vesznek?

Csak egyszerű kíváncsiságból! :)


2011. jan. 18. 14:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
68%

Nekem anya vagy vesz a pékségbe, vagy pedig csinál.

Csinálni többször szokott. Szedvicset csinál természetesen.

A szalámi az mindig más benn, és van hogy kenyérrel viszem, de legtöbbször zsemlével

2011. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
72%
Általában én csinálom,még alsósok.Ritkán előfordul,hogy nincs időm megcsinálni,ezért bemegyünk a boltba és veszek nekik valami péksüteményt,amit szeretnének.
2011. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én néha péksüteményt viszek, de többnyire szalámis zsemle :DD Ha így belegondolok kicsit unalmas is már
2011. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk mindig Anya csinált szendvicset, meg teát. Ha véletlenül elaludtunk akkor meg adott 500 Ft-ot!:)
2011. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

3 osztályos lányom nem kér, mert kap az iskolában.

Odafele szokott enni egy müzliszeletet, vagy pár falatot eszik itthon. Néha egy alma vagy egy banán kerül a táskába. 6. osztályos fiam szendvicset visz, vagy éppe ami van itthon. Kap zsebpénzt is, amiből tud esetleg a suliban venni valamit, ha nincs kedve itthonról vinni.

2011. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyu később kel, mit én, szóval ha szeretnék vmit vinni a suliba, akkor nekem kell elkészíteni. Bár 16 évesen nem megerőltető a szendvicskészítés:D viszont van olyan, hogy egy hónapig nem bírok otthoni kajára nézni a suliban, úgyhogy a zsebpénzem egy nagy részét büfés szendvicsekre költöm. Nekem így nagyon megéri.
2011. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs gyerekem viszont azt letudom irni hogy tesom gyereke mit visz vagy hogy én mit vittem mindig.A tesom gyerekének hoznak mindig haza reggelit ha kér,akkor általában két csigát,amiből egyiket megeszi otthon msáikat elviszi.Vagy visz magával pénzt és vesz a boltba,suliba menet.Én anno vagy vettem pékségbe valamit(kakoscsiga,fornetti,perec)vagy volt nálam pénz és vettem a suliba enni.Sajnos időm nem engedte h szedot csináljak,mert úgy ment a busz hogy nem tudtam volna leérni a boltba(nincs közel)meg még megcsinálni időben.

Nem eszem meg a mánapos zsemlét szóval nem tudtam elötte nap megvenni.A fornettiért nem rajongok,de néha ehető ha nincs más.Én tuti a változatos szendoknak örülnék a legjobban,persze nem midnen nap párizsis,és néha valami édesnek.Szóval ha mondjuk lenne gyerekem és reggel eltudok neki menni boltba suli elött és tudok csomagolni kaját akkor mindeképpen kapna olyan szednokat amit szeret,ami laktató és amennyi elég neki a napra,de beiktatnék olyat h csigát kapna vagy sütnék muffint elözö este(az zacsiba téve másnap is jó).Kapna almát még és innivalot,elönyben részesitem a teát,jobb mint a cukros üditős,de egy gyümölcslé is szóba jöhet.+egy kis csoki.

2011. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Legtöbbször szendvicset csinált anyukám, de vittem sokszor pékárut is (kakaós csiga, túrós táska). Szerettem, ha házi készítésűt csomagolt: kuglóf, kalács, pogácsa.

Innivalót teát szoktam kapni vagy gyümölcslét.

2011. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En angliaban elek, aupair vagyok en csinalom a gyerek "ebedjet". Sima vajas kenyeret visz magaval, egy kis szelet csokit, uborkat kulon zacsiba, felvagott (csirke) szinten kulon zacsiba egy kis udito es egy kis zacsko chips. En anno penzt kaptam, anyukam nem szeretett csomagolni. Abbol pedig mindig kakoscsigat vettem. :)
2011. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én valamikor magamnak készítek melegszendvicset,vagy ad Anya pénzt,és abból vehetek a pékségben amit szeretek,esetleg a büfében.
2011. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!