Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom, gyorsan elkészíthető...

Finom, gyorsan elkészíthető ételek?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamit csinálni, már szétnéztem egy jó pár oldalon/receptes/,találtam is párat. Kíváncsi lennék,ti miket tudtok ajánlani?
2011. jan. 10. 01:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Szalonnás rántotta.

Zsíros kenyér.

Tejbepapi.

2011. jan. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ reggeli ,ebéd ,vacsi?

Bundás kenyér, Hűtős lángos/nem kefírrel hanem tejföllel készített, són sült csirke comb, töltelék pogácsákban,olajban kisütve tejföllel.

2011. jan. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ebéd,vacsora.Ilyen egyszerűeket én is tudok, de ne túl zsíros olajos ételeket írjatok
2011. jan. 10. 07:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

rakott virsli (virslit karikára vágod, bele egy tűzálló tálba, mellé gombát, vagy borsót, vagy csak magába, összekeverni tejföllel, rá sajt és be a sütőbe. vagy főzzél meg pár tojást, törd össze, keverd össze sóval, borsal, vagdalthússal, bele cipóba, vagy zsemlébe, majd szórj rá sajtot és be a sütőbe.

rakott tészta is gyors és finom. én megszoktam főzni a tésztát majdnem készre, hozzá gomba, vagy szalonna, vagy kolbász, ki mit szeret, összekeverem vagy túróval, vagy csak tejföllel, esetleg valamilyen alappal, rá sajt és be a sütőbe. egyszerű még a fokhagymakrémleves: megpirítasz vöröshagymát, rá fokhagymát, kicsit pirítani, majd lepirítani egy kis lissztel, felönteni vízzel, főzőtejszínnel (bár én néha tejjel szoktam) bele só, bors, ételízesítő, húsleveskocka, főzni 15 percig, majd bele citromlé (bár elhagyható), és kész. mellé pirítós. vagy krumplipaprikás, esetleg sült krumpli sült szalonnával, sült virslivel, rá a tükörtojás. vagy gombapapírikás is egyszerű pl nokedlivel.

2011. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rántott sajt, rántott csirkemell
2011. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A csirkemell borzalmas rántva,mert nagyon fujtós.

Rizses hús,kolbászos tarhonya,fasírt főzelékkel.

2011. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egészségtelenebbet nem tudtok? :)
2011. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
fott krumplit beteszel sutobe, ra egy kis steak fuszert es teszel hozza hus csikokat. Egyutt megsutod oket, es kesz.
2011. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Wok zöldséget megcsinálod ha kész az alatta lévő levet(ha van) beleteszed a turmixba,teszel rá két kanál tejfölt,reszelsz bele sajtot és teszel bele egy darab kockasajtot!Összeturmixolod,a zöldséget beleteszed egy tepsibe,ráöntöd ezt a sajtot cuccot és beteszed a sütőbe,amíg olyan nem lesz a teteje mint a rakott krumpli tetején a tejfölnek!!


Bár minden csak azon múlik hogy mekkora adag a zöldség,mert lehet hogy több tejföl kell majd meg több eszelt sajt!!

Ez szemmértékre megy:)

Ha húsosan szeretnék akkor megpirítasz egy kis vékonyra vágott csirkemellet majd a sült,félpárol zöldséghez az utolsó 5 percre bedobod!!

És utána ugyan az a folyamat,hogy kiszeded beleteszed egy tepsibe,rá a tejfölös,sajtos cucc és be a sütőbe!!


Ez egy saját recept egyenlőre nincsenek kimért hozzávalói,de már dolgozok a szakácskönyvemen:)

2011. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bacon szalonnába tekert csirkemáj,párolt zöldség, krumplipüré.

Nekünk tegnap ez volt ebédre.

Fél óra alatt kész

2011. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!