Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étel van amiben fehérje...

Milyen étel van amiben fehérje van? Tudom hús, de olyanra gobndolok, hogy gyorsan elkészíthető.

Figyelt kérdés
Mostanában például túrót eszek. Megfgom, kiveszem a hűtőből, bele egy tálkába és már ehetem is. De szoktam rátenni 1-2 zacskóü vaniliás cukrot, attól függően hogy 250 vagy 500 g-ot eszek. Maradhatok a túrónál vagy egészségtelen? Akkor mit ajánlotok ami gyorsan elkészíthető?
2010. máj. 28. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Márványsajtos párolt csirkemell
2010. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegnap halat sütöttem serpenyőben, fűszersóval megszórtam, 10 perc alatt megsült. Ha előző nap bepácolsz csirkemelldarabokat (falatnyira vágva), azt sem több megsütni, és a pácolt csirke olajban napokig eltartható.

A túró önmagában nem egészségtelen, de nem helyettesíti a húst. Ha viszont vaníliás cukrot öntesz rá, akkor viszont kimondottan egészségtelenné válik, főleg ha rendszeresen eszed.

2010. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet gombafejet tölteni (kiszeded a szárát) mindenfélével, sütőben magától megsül kb. fél óra alatt, attól függ, mekkorák a gombák.

Töltelék lehet:

füstölt ízű krémsajt (Caraván dobozos), kapros krémsajt (Cserpes), vagy túrót összekeversz kevés kaporral és szerecsendióval

Panírozni nem kell, kevés olajat öntesz a tepsibe, rá a gomba, letakarod fóliával, 20 perc után fóliát leveszed, 10 perc alatt megpirítod, pirítás előtt kevés trappista sajt is mehet rá.

Előző voltam.

2010. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!