Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit főzzek idén karácsonykor?

Mit főzzek idén karácsonykor?

Figyelt kérdés
24-25-26-ra kellenének ötletes ételek. Előre is köszi!
2010. dec. 20. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megint kiirja valaki.... Minden harmadik kérdés ez!
2010. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mégis mit főzzek?
2010. dec. 22. 16:21
 3/4 kisnita ***** válasza:

Nálunk töltött káposzta lesz, tyúkhúsleves, rántott hal, francia saláta, meg hasáb burgonya.

Sütik: gesztenye rolád, mirinda szelet, mákos és diós bejgli meg lehet gesztenyés is majd meglátom hogy lesz időm meg csinálok olyan gesztenyés tortát amit nem kell sütni, kekszes az alapja abban van a gesztenye massza és vaníliás krém van rajta meg tejszínhab. Ma már megcsináltam 2 bejglit, holnap sütöm ki meg készítettem csokis pralinékat. Meg már készen van a sajtospogácsa is, de szerintem abból nem fog maradni karácsonyra és már másikat nemigen sütök mert így is lesz elég dolgom. A nagytakarítással is még csak félig vagyok kész mert ma egész nap egy szemhunyásnyit se aludt a kisfiam és állandóan a sarkamban volt. Szóval így nem egyszerű haladni :S Holnap ha alszik talán meg tudom pucolni az ablakokat...:D

2010. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mennyiért adod a kajákat?
2010. dec. 22. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!