Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 400 Forintom van a jövő...

400 Forintom van a jövő hétre. Mit (v/t) egyek?

Figyelt kérdés

Lenyúlták a telefonomat, a pénztárcámat benne készpénzzel, a bankkártyám is, iratok nagy részét... Maradt 400 Forintom, ezt kéne beosztanom a jövő hétre (aztán utánalévő hétre nem is merek gondolni). Családomra egyáltalán nem számíthatok, barátoknak, ismerősöknek meg nem szeretnék tartózni, tudom, hogy az egy... csapda. :(


Van itthon: negyed kiló kenyér, egy kis adag maradék tökfőzelék, két tojás, fél hagyma, egy halkonzerv és két bögrésleves. És kb. egy-egy evőkanál májkrém és zsír.

Hogyan tudnám ezt beosztani úgy, hogy azért kétszer egyek egy nap, még ha keveset is.


Tudtok valami nagyon olcsó, ehető dolgot? Akciót, bármit.

Köszönöm.

19/L


2010. dec. 12. 20:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

2 olyan instant leves ami tele van tésztával(pl.vishu)

10-15 deka párizsi.A többin zsemle.De remélem hamarosan megérkezik a felmentősereg.Amúgy merre laksz?Nem kell pontos cim csak város.

2010. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szegénykém! Írd meg, hogy merre laksz! 400,- Ft-ból csak éhezni lehet egy hétig. Ha Bp., vagy kb.30 km-es körzetben, szívesen segítünk! Rengeteg előre elkészített, fagyasztott ételem van itthon (előre dolgozok, hogy az ünnep majd nekem is ünnep legyen), hidd el, örömmel adunk belőle! Már a férjemmel is megbeszéltem :=)

Írj bátran privátot!

41/N

2010. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
tudom tegnap irtad ki, de en is jartam igy. elmenttema rendorsegre, felvettek a vallomast es (nekem a havi fizetesem volt benne) az egesz osszeget odaadtak. nem a rendorseg de ok intezik. ez komoly es nem kamu. ugyn hogy menj es jelentsd mert igy az irataid nagy reszet allja a kormany es nem onkoltseges!! sok sikert!!
2010. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Hová tűntél kérdező?
2010. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%

Karfiol megfőz, rak bele kis rántás, tej, fokhagyma, répa, só és cukor izlés szerint. Ez finom krémes lesz.


Vagy karfiol helyett zöldborsóval is megcsinálhatod ugyanezt, az is ugyanolyan.

2010. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%

Szia ez nagyon szörnyű!Honnan netezel?Bp-i vagy? írj privátot ne szégyeld,mert bárkivel megeshet ilyen!

am tejbegír v rizs

19/L

2010. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!