Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 400 Forintom van a jövő...

400 Forintom van a jövő hétre. Mit (v/t) egyek?

Figyelt kérdés

Lenyúlták a telefonomat, a pénztárcámat benne készpénzzel, a bankkártyám is, iratok nagy részét... Maradt 400 Forintom, ezt kéne beosztanom a jövő hétre (aztán utánalévő hétre nem is merek gondolni). Családomra egyáltalán nem számíthatok, barátoknak, ismerősöknek meg nem szeretnék tartózni, tudom, hogy az egy... csapda. :(


Van itthon: negyed kiló kenyér, egy kis adag maradék tökfőzelék, két tojás, fél hagyma, egy halkonzerv és két bögrésleves. És kb. egy-egy evőkanál májkrém és zsír.

Hogyan tudnám ezt beosztani úgy, hogy azért kétszer egyek egy nap, még ha keveset is.


Tudtok valami nagyon olcsó, ehető dolgot? Akciót, bármit.

Köszönöm.

19/L


2010. dec. 12. 20:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg rendes egyáltalán h küld valamit is.Már bocs nem a kérdező ellen van de sokan visszaélnek a dolgokkal és igy szerintem nem tud senki.Tudod volt már olyan h a csöves pénzt kért de ismerösöm nem adott neki viszont mondta h szalámit és zsemlét amit vett szivesen odaadja,hát az már nem kellett neki érdekes mod,pedig kajára kérte.Szóval had döntse már el az a valaki h mit küld és ha a kérdező tényleg megvan szorulva akkor nagyon nagyon örl ennek a felajánlásnak is abban biztos lehetsz.
2010. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
OKÉ, ebben igazad van.
2010. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
Köszi!
2010. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
Azért az is durva, hogy nincs egy olyan barátod se, akitől ilyen helyzetben kölcsönt kérj...
2010. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szívesen kér kölcsön, ezért nem akarja a barátait bevonni.
2010. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
33%

Inkább éhezik, meg idegen emberek küldenek neki kaját...

Minden nap látok olyan idézeteket fészbukon, hogy a barátság így, meg úgy... Na, ilyenkor hol van a barátság?

Szeptember óta vagyok Budapesten, azóta körülbelül 5 olyan barátom lett, aki szó nélkül adna nekem ilyen esetbe... Sokkal kisebb dolgokért kértünk egymástól pár ezer forintokat...

Az is baj, ha nincs olyan barátja, akitől nem szégyell kölcsönkérni, ill. az is, ha van neki, csak nem mer kérni...

2010. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

21:14-es,

a kérdező nem kért semmit, csak tanácsot.Van neki elég baja, nem kellene a gyanusításoddal még megrugdosni is.

Ha segíteni nem tudsz, legalább ne árts.

2010. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

1,ki mondta h nem segitenék

2,irtam h ne vegye magára ,nem tudom mit forgatod ki amit irtam,ha olvasni tudnál akkor látnád h irtam h ne értse félre.

3,ha tetsziok ha nem vannak olyan emberek akik visszélnének egy ilyen helyzettel és ha valaki tényleg megvan szorulva akkor igeni örül a felajánlásnak,még ha nem pénz is.

2010. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%
vegyél zabpelyhet. az olcsó tápláló sokáig elég. ha zabkását csinálsz azt lehet vízzel is ha mondjuk a tej már nem fér bele. cukorral, fahéjjal tudod ízesíteni.
2010. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%

Szeretnék segítséget nyújtani, össze szorult a torkom, ahogy a kérdésedet olvastam.

Tudok segíteni? XII. kerület, akár autóval kiviszem..

Írj privátot!

2010. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!