Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a vadnyúl húsa...

Ignis Subdialis kérdése:

Igaz, hogy a vadnyúl húsa "érintetlenül" megy át az emésztőrendszerünkön?

Figyelt kérdés
Egy valamilyen Túlélő Kézikönyvben olvastam, hogy volt már, hogy éhen haltak vadászok, akik csak vadnyulat ettek, mert a vadnyúlban semmi nincs, amit az emberi szervezet hasznosítani, beépíteni tudna. Lehetséges?
2010. nov. 26. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így hülyeség, kajától biztos hogy nem éhen hal az ember, hanem vmi más következtében. Talán súlyos vitaminhiány alakult ki az egyoldalú táplálkozástól, talán összeszedtek egy kis fertőzést. Elég sok mindenbe bele lehetne halni ha az ember eltéved...
2010. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ez szerintem nem igaz. Mindenféle húst fel tud használni a szervezet. A vadakét is. A galambhúst, békahúst megemészti. Miért pont a vadnyúl lenne akadály?
2010. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Jaj de régen ettem vad nyulat! Imádom. Még hogy nem emészthető!!! Hát ilyen butaságnak ne dőlj be.
2010. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan azért bátorkodtam megkérdezni, mert nem egy noname internetes bulvárlapban találkoztam ezzel a bekezdéssel, hanem a SAS Túlélési Kézikönyvben, ami egy neves kiadvány azért. ( [link] )
2010. dec. 16. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!