Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány honaposan ehet a baba...

Hány honaposan ehet a baba paradicsomot? Persze, nyersen, érintetlenül, azaz nem paszirozva

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,tegnap adtam neki egy keveset,igy a'la nature először,15hónapos
2010. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő most javasolta hogy ehet a kisfiam 15hónaposan.
2010. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10,5 hónapos a kisfiam, a héja és a magja nélkül a húsából én már adok neki vagy egy hónapja. (A magok azok, amik allergiát okozhatnak főleg.)
2010. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos a lányom, én már adtam neki magostul. leszedtem a héját, turmixoltam, majd felforraltam, és krumplival adtam nkei.
2010. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem most 10 hós a babám, kapott 1 félbevágott nyers paradicsomot héj nélkül, imádta, szürcsölte, valszeg egy kis magot is sikerült kiszívnia, habár előtte nagyjából azért kiszedtem belőle.Elkezdett prüszkölni, négyet is tüsszentett! Megemlítettem az orvosnak, mire ő azt mondta, hogy a nyers paradicsomot 3éves kor után javasolják csak, mivel allergizál!Azt mondta még, a babám pont, hogy jól reagált, amikor tüsszentett tőle.
2016. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!