Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha hajléktalan lennél, ennél...

Ha hajléktalan lennél, ennél kóbor kutyákat?

Figyelt kérdés

És vadgalambokat, macskákat?

Szerintetek miért éhezik egy csomó ember az utcákon? Én simán összefogdosnám ezeket az állatokat, a város szélén éjszaka gyújtanék egy tüzet, mondjuk egy kukában, mint a négerek Harlemban, és megsütném őket.

Ti inkább koldulnátok, vagy vadásznátok - pecáznátok stb.?


2010. nov. 21. 18:54
1 2
 11/20 anonim válasza:
0%
nyammmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiii
2010. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem humoros kedvemben kérdezem, hanem "véresen" komolyan. Sütés közben elpusztulnak a fertőző baktériumok, egyébként meg inkább f.sok 2 napig, mint hogy éhenhaljak. Az éhség nagy úr!!

Nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni, de gondolkozás nélkül megtenném, ha kéne.

Volt olyan hajléktalan, aki eladta a kisbabáját, akit kibeleztek, és kábítószert csempésztek a holttestben.

Ehhez képest az én választásom a legősibb dolog, vadásznék magamnak, és a családomnak.

De azért érdekesek a reakciók, jöhet még!

2010. nov. 21. 19:30
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Az Út

láttad már ??

2010. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
90%
A te választásod?? Te nem választottál, mert nem vagy olyan helyzetben, csak itt találgatsz, mert olyan érdekesek mások reakciói...Én elég sok hajléktalan embert ismerek, és hidd el, egyiküket sem tenné boldoggá a javaslatod...
2010. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem. Most néztem meg a porton. Majd letöltöm. Az IMDb-n 7,4, nem lehet rossz.
2010. nov. 21. 19:36
 16/20 A kérdező kommentje:

19:35!

Ez a problémám, hogy miért nem? Nézzük a tényeket! Van olyan ember, aki a 10 éves lányát futtatja, hogy legyen pénze piára, meg cigire. Ezen nincs mit vitatkozni.

Ha ez az ember egy fél kiflivel magához csalogatna egy csomó galambot, és elkapna közülük néhányat, megsütné őket, és máris 1 nappal több ideig lenne józan, a lánya meg 1 nappal kevesebb ideig lenne qrva.

És az utóbbi az elítélendőbb? Ha a te őseid nem vadásztak volna, te sem lennél.

2010. nov. 21. 19:43
 17/20 anonim válasza:

A lényeg: ezzel nem oldódna meg semmi. Szerinted ha néhány hajléktalan galambokat stb. öldösne, akkor kevesebb lenne a bűnözés, vagy csökkenne a hajléktalanok száma? Az ősöket meg felesleges felemlegetni, az más kor volt, ők vadásztak, és nem a társadalomból kiszorulva küzdöttek a túlélésért.

Nem karok hosszas vitába bonyolódni veled, de a hajléktalanokon való segítést hagyd meg a hozzá értő szakembereknek, akik tényleg segíteni akarnak és tudnak. Én is egy nappali melegedőben dolgozok (egyelőre csak) önkéntesként, kicsit azért nagyobb rálátásom van talán a dolgokra, mint Neked, és több olyan embert ismerek személyesen, akiket ma összefoglalóan hajléktalanokként emlegetünk.

2010. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a koldulással elég jól lehet keresni, így nincs szükség arra hogy betegségeket hordozó, terjesztő szemétevő állatokat egyen a hajléktalan.
2010. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nem kell ahhoz hajléktalannak lenni, hogy kutyát/macskát egyél! Hagymával sütve finom mandulaíze van egyébként.
2010. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!