Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha hajléktalan lennél, ennél...

Ha hajléktalan lennél, ennél kóbor kutyákat?

Figyelt kérdés

És vadgalambokat, macskákat?

Szerintetek miért éhezik egy csomó ember az utcákon? Én simán összefogdosnám ezeket az állatokat, a város szélén éjszaka gyújtanék egy tüzet, mondjuk egy kukában, mint a négerek Harlemban, és megsütném őket.

Ti inkább koldulnátok, vagy vadásznátok - pecáznátok stb.?


2010. nov. 21. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor, ha kínai konyha szerint vannak elkészítve.
2010. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
81%
Én biztos nem, mert nem lenne szívem megölni őket. Megnyúzni, megsütni. Undorító. Imádom a kutyákat, a macskákért bár nem vagyok oda, megölni még sem tudnám őket. Még magamért sem.
2010. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
36%

Simán. Ha éhes vagy, bármit megteszel.

Nem nagy ár, egy jó vacsoráért.

2010. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Miért csak akkor?
2010. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A történelem már bizonyította, hogy ha egy ember éhes, egy másik embert is képes megenni.

Ehhez képest egy kutya szerintem semmi! Főleg, ha puszta kézzel nyírom ki, mert az egy az egy elleni küzdelem, szemtől szembeni harc, a természetes kiválasztódás része. Nem olyan, mint amikor egy vadász többszáz méterről kilő egy szarvast.

Legalábbis férfiasabb megoldásnak találom, mint ha valaki a gyerekét küldi el koldulni, a pénzt meg elissza.

2010. nov. 21. 19:10
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én állatbarát vagyok,és nem tudnám elképzelni magamról,hogy bármilyen állatot(tyúkot sem) megöljek majd megegyek .

De van egy olyan mondás,hogy a szükség törvényt bont. Volt egy olyan megtörtént eset,mikor a Chilei hegyekben lezuhant focicsapat,az éhhalált elkerülve a meghalt társukat ették meg,néhány nap után.Lehet,hogy nem pontosan emlékszem a történetre,de film és könyv is készült belőle.

A boltban veszek húst,de remélem sosem leszek rákényszerülve,hogy öljek érte.

2010. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

19:09!

Úgy értettem, hogy ha nincs pénzed kaját venni.

És azért csak akkor, mert amúgy nem vagy rákényszerülve.

2010. nov. 21. 19:12
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Koldulnék persze.

De ha nem jön össze még pár száz forint sem, akkor igen megenném.

2010. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
96%
Hogy lehet ilyet írni??? Megérdemelnéd, hogy te kerülj olyan helyzetbe, hogy kénytelen legyél az utcán élni. Kíváncsi lennék,hogy akkor is ilyen "humoros" kedvedben lennél-e, és dudorászva sütögetnéd-e a különböző, jó eséllyel fertőző állatokat.
2010. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Pihentagyu!
2010. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!