Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért érzem "büdösnek" a húsokat?

Miért érzem "büdösnek" a húsokat?

Figyelt kérdés

Egy-két éve észrevettem, hogy néha nem bírok enni húst, mert "büdösnek" érzem.A csirkének csak a mellét eszem, de néha azt sem.Disznóhúson meg még gyakrabban érzem, pedig tényleg nem rossz, meg frissen van elkészítve, csak valamiért én érzek rajta valamit,ezért ritkábban eszek húst(Anya most főzött hagymás vért, disznótorost, de annyira rossz szaga volt a főtt vérnek, hogy nem bírtam a konyhában maradni)

Egy hentes ismerősöm szerint a "tápot érzem rajta" de ha saját csirkéből készült dologról van szó, ami sosem látott tápot akkor is ez van.

Volt már valakivel ilyen?


2010. nov. 5. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Mert érzékeny rá az orrod.Vagy mert vegetáriánus vagy lélekben,csak még Te sem tudsz róla...egyébként tényleg van egy ""illata""a húsoknak,csak mi mindent elkövetünk,hogy ezt elnyomjuk.
2010. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok. Alig eszem már húst, sőt már felvágottat is alig- alig. Nem tudom mitől lehet. :S
2010. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle húsnak frissen is van jellegzetes, sokszor nem túl kellemes szaga és íze. Én szeretem a húst, de igyekszem emiatt "túlfűszerezni".
2010. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az a baj,hogy a hús már önmagában is "túl van fűszerezve".Nem elég,amilyen körülmények között tartják,ahogy utolsó perceiben bánnak vele(ez neki rossz)utána feldolgozzák és ilyen olyan anyagokkal még be is vonják az amúgy is teleantibiotikumozott,adalékanyagokkal telenyomott húst(ez nekünk rossz)Húst csak akkor szabadna enni,ha bizonyítottan házi tartású.Embertelen mindaz,ahogy az állattal bánunk,és az is,hogy utána önmagunkat és az emberiséget mérgezzük.
2010. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!