Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szereted a steaket...

Hogyan szereted a steaket vagy más sült húsokat? Jól átsütve, közepesen átsütve vagy véresen?

Figyelt kérdés
Én azt szeretem ha épp hogy meg van sütve,a belseje még rózsaszínes,a külseje már megsült és mikor vágom akkor a leve még folyik ki belőle...nyamm:D
2010. máj. 5. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint jól átsütve.
2010. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

te egy igazi ínyetsz (gourmand) lehetsz a steak-ek nek ez a lényege hogy a sütéskor a külseje süljön meg és a benne levő pára meg gőz stb adja meg az ízét sava-borsát, persze sütés előtt kellőképpen füszerzve, fontos még hogy ha steak-ot sütsz sosem szabad rögtön forgatni hanem hagyni kell sülni, én egyébként közepesen átsülve szeretem(moayan)

mert akkor tényleg minden ízét kiadja a steak.

2010. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
közepesen átsütve...
2010. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Közepesen átsütve..,azt nem csipázom,ha csak annyira van átsütve,hogy még véres:S
2010. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól átsütve, de nem odaégetve
2010. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közepesen átsütve
2010. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Közepesen átsütve, de jöhet a véres is meg a jól átsütött hús is. Imádom a sült húst!!! :)
2010. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy önkiszolgáló étteremben nyersen ettem a bepácolt húst..,és kis idő múlva odajött egy szakács,hogy"Nem kéne talán egy kicsit meggrillezni(?),merthogy nyers.."Pedig nekem úgy is izlett csak nem volt annyira omlós:D
2010. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én véresen szeretem a steak-et!
2010. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!