Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok enni felkelés...

Miért nem tudok enni felkelés után?

Figyelt kérdés
Miután felkeltem enni-inni nem tudok. Ha mégis, akkor később hányingerem lesz egy kis ideig. Így iskolában is sokkal éhesebb vagyok. Mikor várok egy órát mint pl. hétvégén akkor semmi gond de az iskola miatt sietnem kell, nem tudok várni.
tegnap 17:27
 1/4 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget mondani, de ha izgulsz, az lehet, hogy az izgulás végett van. Mert ha sietned kell az iskolába, gondolom én, hogy izgulsz. Nálam is így van, hogy miután felkeltem, nem tudok egyből enni, hanem várni kell egy kicsit. Szerintem próbáld meg azt, hogy kelj fel korábban, és hátha elmúlik ez.
tegnap 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok felkelés után enni, egy 45-50 percet minimum várbom kell, mert különben hányingerem lesz a hirtelen reggelitől.


Én emiatt korábban kelek fel. Az okára nem jöttem rá soha, de vannak ilyen emberek.

tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok rögtön felkelés után enni. Ha sietnem kell, sokszor még most is reggeli nélkül megyek el, mert ideges vagyok, és nem tudok enni. Egész életemben így volt.
tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagyunk így páran, lehet, hogy ez éltalános?!


Marad a korábban kelés, vagy a csomagolt reggeli / szendvics, amit később is meg lehet enni...

tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!