Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok sütni karácsonykor?

Mit szoktatok sütni karácsonykor?

Figyelt kérdés

#sütes karácsony
szept. 8. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Bejglit 😃 diósat mákosat meg gesztenyéset is
szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Kacsa
szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Rántotthúst
szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Bejglit, de általában mindig megbolondítom valamivel a hagyományos ízeket illetve csinálok néha nem hagyományosat. Legutóbb például csináltam almásat, a diósat mézes-levendulás szörppel bolondítottam meg, a mákosat pedig meggybefőttel.

Amit még szoktam sütni általában, az egy szász karácsonyi kalács, azaz stollen. Ebben maximum a diófélék, szárított gyümölcsök stb. összetétele változik, mikor mi van kéznél.

szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Mikor mit. Hagyományos karácsonyi sütit pl soha nem sütök karácsonykor. Tavaly marcipán torta volt.
szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán vagyok jó a süteményekben. Mákos gubát szoktam készíteni. Régebben lekváros linzert és darált linzert is sütöttem, de később a bejglit és az aprósüteményt is egy cukrászdában rendeltem meg.
szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
beigli, zserbó, aprósütemények
szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kürtőskalácska ***** válasza:
68%
Szarvast.
szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
bejgli, rumos szelet (anyós kéri), kókuszkocka (anyu kéri), babapiskótás mézes (nekem), gesztenéys kifli (férj), meg sajtos rúd (gyereknek).
szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Mézeskalácsot, bejglit. Egyébként változó, inkább újévkor tartunk ilyen "hagyományt", pl. lencsét mindig főzünk.
szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!