Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Instant étvágynövelő, létezik?...

Instant étvágynövelő, létezik? 16/L

Figyelt kérdés

Vannak olyan napok, amikor nagyon ideges és feszűlt vagyok, ilyenkor semmi étvágyam, de éhesnek éhes vagyok, viszont enni nem tudok, mert instant öklendezek. Pl. ha suliba kell menni is ilyen vagyok minden reggel, és mindig nagyon fáj a gyomrom az éhségtől, de egy falat se megy le. Mitöbb, ha a kaja szagát is megérzem, már öklendezek...


Tehát egy olyan gyógyszert (?) szeretnék, ami instant hatna, vagy olyan 1-2 óra mulva esetleg, nekem sokat segítene a napjaimban, főleg hogy elkezdődik az iskola is...:(


Jobb lenne gumivitamin formában, vagy esetleg por formában, mivel nem igazán tudok lenyelni nagy tablettákat :(



aug. 21. 08:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ki is ütné szegény lányt
aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja, aztán meg raszokik mert olyan jol lenyugtatja, és még annyit étvágya se lesz mint eddig. Láttatok már dagadt alkeszt? Főleg nőt...
szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!