Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Instant étvágynövelő, létezik?...

Instant étvágynövelő, létezik? 16/L

Figyelt kérdés

Vannak olyan napok, amikor nagyon ideges és feszűlt vagyok, ilyenkor semmi étvágyam, de éhesnek éhes vagyok, viszont enni nem tudok, mert instant öklendezek. Pl. ha suliba kell menni is ilyen vagyok minden reggel, és mindig nagyon fáj a gyomrom az éhségtől, de egy falat se megy le. Mitöbb, ha a kaja szagát is megérzem, már öklendezek...


Tehát egy olyan gyógyszert (?) szeretnék, ami instant hatna, vagy olyan 1-2 óra mulva esetleg, nekem sokat segítene a napjaimban, főleg hogy elkezdődik az iskola is...:(


Jobb lenne gumivitamin formában, vagy esetleg por formában, mivel nem igazán tudok lenyelni nagy tablettákat :(



aug. 21. 08:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kerdőjelbe tettem hogy gyógyszer, mivel nem tudom minek lehetne ezt kategórizálni :D
aug. 21. 09:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Javasolnám a rozmaringteát, de az nem instant, mert meg kell főzni. Szerintem a patikában tudnának segíteni ebben.
aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Megfőzni megtudnám, nem gond az, csak hasson pár órán belűl, és ne olyan legyen amit több napig-hétig kell fogyasztani 😅
aug. 21. 09:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Pszichológust kellene keresned a szüleiddel
aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lazy Lover ***** válasza:
89%
B12 vitamint ajánlotta a doki nekem
aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Hatni fog pár órán belül, viszont célszerű egy kúrát tartani belőle a hosszabb hatásért, ami azt jelenti hogy 3-4 hétig rendszeresen inni reggel éhgyomorra.
aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Halkan jegyzem meg hogy nyugatibb országokban a marihuánát étvágy fokozó, hányás- és hányingercsökkentő hatása miatt is fel szokták írni, ráadásul elég hatékony, csak hát Magyarországon ez nem opció 😂😂
aug. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Illetve instant jelentkezik a hatása, a beszámolók alapján minden falat sokkal finomabbnak tűnik.


Egyébként ha a 1-2 órával előtte iszol vizet akkor a gyomrod kitágul, ha pedig rágózol beindul a gyomorsav termelés, úgyhogy lehet nem rögtön, de esetleg ezek is segíthetnek.

aug. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg akkor már leírom, hogy igen vannak konkrétan étvágy növelő gyógyszerek, de azoknak annyi mellékhatása van, hogy inkább messziről kerüld őket, ha mást nem is, de egy vitamin komplexet próbálj meg fogyasztani azért.
aug. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
32%
Egy stampedli vegyes.
aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!