Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy-két kg nyers csirkehús...

Egy-két kg nyers csirkehús vagy pulykahús kb. 1,5 órányi buszos utazás során hűtőláda/hűtőtáska nélkül, a jelenlegi időjárás esetén a nyers hús megromlana vagy nem?

Figyelt kérdés

Illetve, ha nem nyers, hanem sült hús lenne?


(Nem tudom, hogy a buszokon milyen hőmérséklet szokott lenni.)



aug. 17. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Légkondi nélkül egy zsúfolt buszon ebben a melegben;vagy 35-40 fok..Én nem utaztatnám annyit ilyen körülmények között a nyers húst.
aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyers húst hűtés nélkül biztosan nem vinnék buszon. Esetleg hűtőtasakban, jégakkuval.

A sült hús eggyel jobb megoldás, de azért ez a mostani kánikula annak sem tesz jót, szóval azt is inkább jégakkuval vinném, biztos ami biztos.

aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen! 🙏😙
aug. 17. 12:04
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Ennyi időt simán kibír ha nagyon félsz tegyél mellé két jégakkut.

Ha nincs fagyassz le egy másfél literes pet palackot vízzel.

aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Itthon van jégakku és hűtőláda is, de aki hozná a husit, nála nincs. Jó ötlet a fagyasztott vizes flakon! Köszi!
aug. 17. 13:32
 6/14 A kérdező kommentje:
A távolsági buszokon van légkondicionáló? Nem tudom, nem szoktam úgy utazni, de nagyon valószínűnek tartom, hogy van.
aug. 17. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van amelyiken van, másikon meg nincs. Kiszámíthatatlan sajnos.
aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Okés.
aug. 17. 13:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a LIDL -ben lehetett venni olyan szatyrot, ami pont ilyenre való, persze jégakkuval (vagy fagyasztott vizes üveggel). Lehet érdemes lenne venni egyet, olcsóbb mint a hűtőtáska, de tartja a hideget, jobban, mint egy sima szatyor.
aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ismerősömtől messze van a Lidl, nem is szokott oda jarni. A Pennyben vagy a Tescóban nincs ilyen hűtő szatyor?
aug. 17. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!