Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az csoki függőségnek számít...

Az csoki függőségnek számít ha mindennap megeszek (más időközönként) kettő sportszeletet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira imádom de szoktam mozogni is természetesen még a szervezetem fejlődésben lévő.

#csokoládé #Sportszeletet
júl. 21. 17:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tudom de reméljük nem leszek az plusz mindent megteszek hogy úgy cselekedjek ahogy az elmém "mondja".
júl. 21. 21:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Melyik része mondja az elmédnek csokifüggőnek lenni?
júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezt az egyetlen dolgot nem az elmém diktálja de minden mást igen pl muszáj 3-szor egymás után kezet mosnom mert különben beteg leszek és már a fürdésnél sincsenek "saját' gondolataim ott is háromszor egymas után kell megcsináljak mindent. Egyébként én alapból megeszek mindennap egy kisebb csokit legyen az akár sportszelet vagy valami más ne őrülök megérte nem annyira kívánom de megeszem mert lenyugtat.
júl. 21. 23:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez egyeltalán nem veszélyes.
júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Az csoki függőségnek számít ha mindennap megeszek (más időközönként) kettő sportszeletet? ... Szerintem nem az"

Akkor nem mindegy, hogy mások nyomnak-e rád emiatt csokifüggőség-bélyeget vagy nem?... Ha azt mondja itt a többség, hogy csokifüggőség, akkor abbahagyod azonnal, ha meg azt mondják, hogy nem, akkor még meg is emeled az adagot?... Sose attól függjön, hogy hogyan éled az életedet, hogy mások (mármint laikusok) mit gondolnak róla. Egészségügyi kérdésekben arra hallgass, amit az orvosok mondanak. De itt, a gyk-n nem orvosok azok, akik válaszolnak (max. egész ritkán, de akkor sem tudod ellenőrizni, hogy valóban orvos-e az, aki azt írja magáról).


De mondjuk az, hogy függőségre gyanakszol, méghozzá annyira, hogy kérdést is kiírsz róla, holott azt állítod, hogy szerinted nem csokifüggőség... szóval ez a kombó azért így már eléggé gyanús azért... Szerintem azt mutatja, hogy nem teljesen tiszta a lelkiismereted ezügyben, úgyhogy akkor lehet, hogy mégis érdemes lenne változtatni valamit - ha nem is kimondottan a sportszeletevési szokásaidon, akkor úgy általában az életmódodon... Egyáltalán hány éves vagy, milyen magas és hány kiló?

júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"muszáj 3-szor egymás után kezet mosnom mert különben beteg leszek és már a fürdésnél ... is háromszor egymas után kell megcsináljak mindent... megeszem mert lenyugtat"

Hát, ez a kényszeresség szerintem nyugtalanítóbb, mint a napi két sportszelet...

júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!