Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire tudsz főzni?

Mennyire tudsz főzni?

Figyelt kérdés
Miket szoktál?
júl. 9. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Kb. 4 kaját tudok csinálni, de nem szoktam főzni. Utálok mosogatni, úgyhogy rendelni szoktam főleg, vagy van hogy napokra előre sütök húsokat, rizsfőzőben rizst és párolt brokkolit. De nem tudnám elképzelni hogy én naponta órákat mosogatok, úgyhogy sose tanultam meg főzni.
júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Egész jól. Gyerekként is bevoltam vonva, egy csomó dolgot tanultam, utánna amikor önálló lettem szintén sokat próbálgattam. Hogy miket szoktam az változó, de nincs olyan jellegű amit ne csinálnék meg(leves, főzelék, húsok stb), elég sokat fejből is tudok.
júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

16 éves korom óta szoktam főzni.

Szinte bármit elkészítek.. a marhapörkölttől kezdődően az olasz tésztakülönlegességeken át, bármilyen rakott ételt vagy épp leveseket. Szóval van egy olyan 14 év főzési tapasztalatom, de igazán aktívan csak 2-3 éve csinálom.


Amit nem tudok azok a desszertek..

Tudok csinálni fanta szeletet, tiramisut és két féle palacsintát. DE ennyiben kimerült nálam a tudás.

júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyon
júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

A férjem dicséri a főztömet, sokszor repetázik, szóval szerinte igen. Egészen gyerekként, falusi lányként tanítottak főzni, még tyúkot is vágtam sokszor. Nálunk a sodort tészta, házi kenyér alap volt, így én is így sütök-főzök.

Miket szoktam? Házi jellegre megyek rá, nálunk gyakori alapanyag a piros paprika, a hagyma. Nokedlit, gulyást, pörköltet, dödöllét, rántott húsokat, lecsót stb.

júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
90%
Recept alapján megcsinálok bármit, fejből csak azt amiket egyébként is szoktam. Alapból jól főzök és sütni is tudok de valamiért a leveseim nem lesznek soha olyan finomak, mint a páromé, így azt inkább rá ruházom.
júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Semennyire. Porból vagy üveges mártásból csinálok 3-4 dolgot és sikerült eljutni oda, hogy már a rántotthús sem nyers és égett egyszerre (viszont ízetlen), de ennyi. Hiába követem a szájbarágós recepteket semmi sem sikerül
júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Családi,haveri rendezvényt simán lezavarom 30 főre és többféle dolog van
júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudok főzni, de ami elkészül, az ízlik mindenkinek, aki kóstolta.

Azért írom, hogy nem tudok, mert nem tanultam. Fűszerezni is ösztönösen szoktam.

És fura lehet, de soha nem kóstolgatok.

Felnőtt életemben (67 vagyok és férfi), talán három olyan eset volt, ami hogy is írjam...

Meg 2-3 alkalom, amikor odaégettem. Azért ennxi idő alatt nem veszedelmes.

júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is érdekelt a főzés. Kb 17 éves korom óta próbálkoztam.

Most 36 vagyok, egészen jól főzök és sütök. Sok mindent fejből csinálok, de receptből bármit összehozok. De sokszor átvariálom.

2 dolgot nem tudok annyira. A főzelék és a torta 😅

júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!