Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire fura reggelire...

Mennyire fura reggelire töltött káposztát kínálni és enni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőméknél aludtam és a szülei reggelire töltött káposztat kínáltak, mert hogy napközben a strandon leszünk és el kell fogynia. Nyilván ettem belőle, nem akartam udvariatlan lenni, de nem esett jól.


18/l



jún. 30. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

Aki attól fél, hogy megromlik (ha van/volt benne tejföl), azok nyáron abszolút nem készítenek tejfölös ételeket? Pl. főzelék, francia saláta?

Különben mi hízlaló volt abban az egy adag káposztában, amit megettél? A darált hús, a rizs vagy a káposzta? Hány gombócot kellett megenned? Mennyi volt mellette a szálas káposzta? Sok liszttel volt sűrítve?

jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
2 gombócot ettem, volt mellette azért káposzta is bőven. Nem volt sok liszttel sűrítve.
jún. 30. 14:11
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért romlana meg ebben a melegben, a hűtőben attól még ugyanúgy hideg van.
jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Én bármit képes vagyok reggelire is enni, még levest is, de kínálni nem kínálnám. Azaz csak másodlagosként. Első sorban a megszokott reggelirevalókat kínálnám.
júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én néha eszek főt ételt reggelire, ha ahhoz túl kevés marad előző napról, hogy kitegyen egy laktató ebédet, de a töltött káposzta szerintem nekem se esne jól. Azt én se értem, miért nem tudták vacsira félretenni vagy lefagyasztani másnap ebédre.
júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!