Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire fura reggelire...

Mennyire fura reggelire töltött káposztát kínálni és enni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőméknél aludtam és a szülei reggelire töltött káposztat kínáltak, mert hogy napközben a strandon leszünk és el kell fogynia. Nyilván ettem belőle, nem akartam udvariatlan lenni, de nem esett jól.


18/l



jún. 30. 10:08
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
74%

Számomra teljesen normális dolog, bármilyen étkezésre megeszek bármit.


Mondjuk 30+ os fasziként.

jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szoktam egyáltalán reggelizni, csak a kávé esik jól az első 1-2 órában, de ezt leszámítva nem furcsa szerintem. Ha éhes vagyok, simán eszem főtt ételt reggel, ha az ott van készen, alapból ritkán tartok itthon hidegnek valót, ha eszek is ilyet azt vacsira szoktam, ha nincs kedvem főzni.
jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Nehéz, puffasztó, amúgy sem eszem max. csak évente.

Nekem fura. Olyan parasztos/prolis.

Etetik a vendéggel a maradékot.

Együk meg, mert megromlik.

Miért nem fagyasztották le?

jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Gyerekkoromban mi is ettünk ilyeneket reggelire, de nem nyáron, kánikulában. Nyáron nem is főztünk ilyesmit, csak télen.
jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 L.. István ***** válasza:
85%
Nem szoktuk reggelire enni az tény, de miért ne? Amúgy nincs hűtőjük, vagy mi?
jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Elég érdekes,le is lehet fagyasztani.

Gondolom igazi magyar család,látszik a súlyukon.

jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Finom étel, nekem bármikor jöhetne.

De az indokot én se értem, ha van hűtő, miért volt fontos reggelire a vendégre tukmálni... Volt más opció? Pl. ha szólsz, hogy reggelire nem bírsz megenni egy tál ételt, csak egy fél szelet toastkenyeret kérsz egy kis darab sajttal, adtak volna?

jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

7.

Gonolod az ilyeneknél van otthon sajt, toast kenyér? Egyaltalán ismerik? :D

jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6-os


Hát valóban nem a legvékonyabbak... Én viszont sportolok és figyelek az alakomra, szóval nem szívesen ettem ezt reggelire.

jún. 30. 13:49
 10/15 A kérdező kommentje:

7-es


Persze, biztosan adtak volna. De úgy voltam vele nem akarok különcködni. Pedig sportolok és figyelek az alakomra, de mondom akkor egyszer belefér, még ha nem is kívántam. Nem is vagyok jól most annyira.


Szerintem attól féltek lehet ebben a nagy melegben megromlik, jobb ha minél hamarabb elfogy.

jún. 30. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!