Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan Buldak ramen tészta,...

Van olyan Buldak ramen tészta, ami nem csípős?

Figyelt kérdés
Sajnos nem bírja sem a szám, sem a gyomrom, viszont az ilyen ramenszerűségeket szeretem.
jún. 9. 10:11
1 2
 1/11 qborka ***** válasza:

Nem vagyok 100 %ig biztos benne,hogy Buldak, de van egy,amire rá van írva,hogy "mild". Nagyon finom, nem marja szét mindenemet is.


Budapesten szoktam venni, az egyik ázsiai boltban, a Ferenciek tere és az Astoria között, 800 huf,ha jól emlékszem.

Sajnos,máshol nem láttam még.

jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na de van annyi féle, miért pont Buldakot akarsz?
jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
csak a fűszer/szósz felét rakd bele... és akkor nem csíp annyira
jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen.
jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3: de, akkor is csíp :p
jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A buldakból mind csípős, ez a specialitása. (Pedig a sajtos meg a carbonarás nagyon jól hangzik, baromira izgatja a fantáziámat, milyen lehet. :D) Párom úgy kóstolta az egyiket, asszem a sima marhásat, hogy csak fél adag szószt tettünk rá, de úgy is iszonyat csípős volt neki, pedig ő bírja.
jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyat lehet, hogy veszed a tésztát, és nem teszed rá a szószt, hanem mással ízesíted. Mondjuk ehhez a Budak drága, de nem ismerem a pénztárcádat.


A sajtos Budak ízvilágát megcsinálhatod otthon is, egy sajtszószt keverj be egy neked tetsző levelalapba.



Valami ilyen hotpot leves alapot nézz hozzá, vagy ramen, udon, miso, csirke levesét?



Ha akasz valami extrát, tehetsz mellé még gochujang szószt, mogyoróvajat, pirított szezámmagot, lapka sajtot, sokféle ilyen koreai "recept" van.

jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mintha lenne olyan, ami kevésbé csíp. Legalábbis úgy emlékszek
jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 qborka ***** válasza:
Elnézést, nem Bulak, hanem Ottogi,amit ettem már, és mild is van belőle
jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csíp mindegyik, de meg lehet úgy is csinálni hogy a szosz FELÉT kinyomod egy tálba, melle majonez és tojás sargaja meg a fűszer. Ezt osszekevered. és külön megfozod a tésztát annyi vízzel ami épp ellepi és aztán az alaphoz hozzaadod a tésztát a főzővizzel együtt. Erre tehetsz feltéteket pl lágytojas felbe vágva, úgyhogy, piritott hagyma stb...így is azért csípni fog de ha csak fel adagot teszel bele a szószbol akkor nem annyira és a majonez és a tojás lágyítja
aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!