Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan vagy honnan rendelhetek...

Travis83 kérdése:

Hogyan vagy honnan rendelhetek Amerikába Magyarországról pálinkát?

Figyelt kérdés
Engem a valódi magyar pálinkák érdekelnek, amit magyaroknak csinálnak, nem pedig az a "másfajta" minőség, amit direkt exportra.

2023. nov. 24. 05:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En tudom a szabalyokat, es nem hozhato nyilvanos forgalomba magas szazaleku tomeny alkoholos ital. Itt a sor is olyan, mint a gyerektea buborekositva.

Es ez akkor is igy van, ha nem hiszed el. Az EU-bol behozott gin, whiskey, akarmilyen "tomeny" alkohol, max 45-50%, amit itt megvehetsz nyilvanosan. Amit Londonban vagy Parizsban vagy Pesten megiszol, az lehet joval felette. Ezert vannak "lebutitva" a magyar palinkak is, ami importkent bejon ide.

Kerdezo, ittal mar itt Heineken sort? Es Magyarorszagon? Kb fele az alkoholszazalek. Vagy Korona sort Mexikoban es itt? Na, mi a kulonbseg?

(egyebkent Mexikobol eleg konnyu behozni jo italokat, amik nem olyan higak mint a bekapisi.)

2023. nov. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11: Rég ittam már sört odahaza. Nekem nincs bajom azzal, ha 40 fokos a pálinka. Nem az a probléma. Nem a fotókat érzem lebutítva.
2023. nov. 28. 18:05
 13/13 A kérdező kommentje:
#12: nem fotókat akart az lenni, hanem fokokat
2023. nov. 28. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!