Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi cukorral kellene...

Mennyi cukorral kellene összekevernem 490g túrót palacsinta töltèshez?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ízlés szerint.
2023. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De mégis olyan kb

Nem vagyok jártas ebben😅

2023. aug. 22. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

2


Ha mindenképpen cukorral kell..Akkor én tennék bele egy csomag vaníliás cukrot meg három teáskanál kristálycukrot..De leginkább mézzel és egy kevés őrölt fahéjjal keverném össze..

2023. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Kb fél kiló. Szerintem kB 3 evőkanál cukor kell hozzá.
2023. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
3 evőkanál cukor k#rvára nincs fél kiló :D :D :D
2023. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Egy evőkanállal hozzákeversz és megkóstolod. Ha kevés, akkor még eggyel és megint megkóstolod. Ne más mondja meg, hogy milyen az ízlésed. Én egyébként ütnék hozzá egy darab tojást is.
2023. aug. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10 dkg kb
2023. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy kupak édesítőszert teszek bele! 😉


1# írja jól! Ízlés szerint! Ha nem tudod az arányt, fokozatosan adsz hozzá, megkóstolod, ha kell még raksz bele.

Ha sok, kiveszed belőle! 😉🤪😆

Amennyiben tutira nem akarod elrontani, hagysz egy kis túrót első alkalommal, hogy ha sok lenne véletlenül a cukor, akkor legyen natúr túró, amit hozzákeverve már nem lesz túl édes a túlcukrozott adag. De általában elég a fokozatosság és a kóstolgatás.

Vaníliás cukrot én is javaslom (avval kezd), de ízlés szerint egy kevés reszelt citromhéj is mehet bele. (BIO termék, vagy csomagol kész reszelt citromhéj. Utóbbit pl. Lidl-ben, Spar-ban lehet kapni, ugyanott, ahol a Vaníliás cukrot) Ha mazsolát is szeretnél bele, akkor azt előtte forrázd le. Fertőtleníti és puhává teszi. 1-2 perc maximum, ne áztasd tovább!

2023. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6# A tipped jó, de a nyers tojással készített verzió nem tehető el későbbre, azt frissen kell elfogyasztani! Még hűtőben tárolva is szalmonellaveszélyes!
2023. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9



Erről a nyers tojásos változatáról nem is hallottam még ennek az ételnek..Az minek a túróba,hogy krémesebb legyen az állaga?Mert ha azért,akkor szerintem már inkább egy kis tejföl bele aztán kész.Meg van oldva a krémesebb állag.

2023. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!