Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csirke, rizs másnap munkába?

Csirke, rizs másnap munkába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vinnék csirkét rizzsel, de mindig kiszárad legfőképp a rizs. Csirke annyira nem. Szóval mit csináltok, hogy "ehető" maradjon? Nem akarom teleönteni mindenféle öntettel :D


2023. júl. 2. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Én munkábavivősnek mindig mártással csinálom a csirkét (indiai vajas csirke vagy korma, sajtszószos, stb stb).

Ha még frissen össze van kutyulva, ahelyett, hogy csak a tetejére öntené az ember a húsos mártást, és úgy hűl ki, akkor másnaposan sem lesz túlzottan kiszáradva.

2023. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem minden rizs tűri a másnaposságot :) Tudom drága, de próbáld meg a jázmin rizst, több mint 1 nap után is ettem belőle és tök jó pergős volt.


#10

Azért ebbe ne menjünk bele, van olyan idős ember aki megtanít főzni egy kamaszt, 20+os embert úgy hogy kevés kérdése lesz a további életben.

2023. júl. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

A rizs hűtőben kissé száraz lesz másnapra.

Pedig igen valamilyen szósszal keverd össze vagy csinálj hozzá rizottót.

2023. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Öntet. Plusz vízzel elázik. Csomagolsz kulon pl light joghurtol ontetet.


Vagy kulon viszed es mikor a rizst ujramelegited, ala ontesz 1-2ek vizet es fedovel melegites mintha ujraparolnad

2023. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem szárad ki a rizs, ez nettó hülyeség, már bocs.


Minden másnap rizs-valamit viszek melóba mert gyors, és finom, egyszer nem szárad ki, csak normálisan kell elkészíteni.

2023. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki at Aldiban kapható lila zacskós jázmin rizst. Na ez napok múlva sem kesz száraz. Én utálom a száraz rizst. De ez még 3-4 naposan is teljesen jó. :) 1000 Ft egy 1 kg-os kiszerelés. Ha van rá akció akkor 800 Ft szokott lenni. Én már csak ezt vagy barna rizst veszek.
2023. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!